Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kezdődő lakásfelújítás...

A kezdődő lakásfelújítás támogatást érdemes igénybe venni? Ha pl 1millio Ftom van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha szükséged van rá, akkor igen.
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindenképpen érdemes, mert bármilyen kevés támogatást kapsz is, a semminél az is több.
2020. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne érdemes! Arról nem beszélve, hogy nem is muszáj ezt azonnal visszaigényelni, csak el kell rakni a számlákat. Ha esetleg a következő évben(2022)is várható, hogy kisebb-nagyobb összeg a rendelkezésedre áll felújításra, akkor összegyűjtve egyszerre is beadhatod.

Mi például panelban lakunk, túl sok mindenre nem tudnám igénybevenni, mert a panelprogram keretében minden fontos és drágább felújítás megtörtént, amit én a következő 2 évben szeretnék, az csak festés és egy bejárati ajtó csere. Festéshez nem fogok szakembert hívni, mert egyszerűen nem érné meg, úgyhogy lehet hogy csak egy ajtócsere lesz. Nem is tudom, hogy számszerűsítve mennyi abból a munkadíj. De mindegy, annyi amennyi, egyszerűen nem akarok többet a lakásra költeni. Egy családi házba ki lehet maxolni a támogatást.

2020. dec. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!