Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem idegesítő már nektek ez a...

Nem idegesítő már nektek ez a rengeteg támogatás az adófizetők pénzéből? CSOK, babaváró, ingyen autó, lakásfelújítás, kutyatöke?

Figyelt kérdés
A gyerek nélkülieknek miért nem járnak ezek?
2020. nov. 23. 13:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
hol van az ingyen autó támogatás? EL tudod küldeni, igénybe szeretném venni, előre is köszönöm!
2020. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

Mert OV szerint csak az számít aki teleszüli az országot, csinál sok szavazót. Szerinted miért vannak tűzzel vassal a melegek ellen?

Amúgy szerintem is hátrányos megkülönböztetés éri azokat, akiknek nincs gyerekük vagy akiknek nem lehet. Persze erre azt mondják, ha nem tetszik csináljak én is egy szakajtónyi gyereket, mert egy gyerek se számít már, bezzeg ha 3-4 van...

2020. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Engem az nem idegesít, hogy a gyerekesek mit kapnak, nem érdekel mit kapnak, sokkal inkább az zavar, hogy egy magyar fiatal semmit se kap egyetemről szabadulva. Az hagyján, hogy munka sincs, de képtelenség még munkával is elkezdeni egy önálló életet. Szopsz az egyetemen több évet, aztán végzel, örülsz a fejednek mint a majom, ha esetleg valami minimál béres fizetést megadnak, aztán még 10-15 évig minimum éldegélhetsz anyádék nyakán vagy idegenekkel egy kis koszos szobában, mert hogy a lakás csak álom. Hamarabb tudnak itt külföldiek albérletet kivenni meg vásárolni, aztán csodálkoznak ha mindenki elhúz a pi*ába külföldre.
2020. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A legtöbben befizetnek 300 ezret és kihozzák a Logant a 2,5 milliós támogatással.
2020. nov. 23. 13:24
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Hogyne.
2020. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Az autó max fele lehet támogatott.


Amúgy de, zavar, pedig gyerekem, Csokom és babaváróm is van már. Mégse érzem fairnek

2020. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

Engem az nem zavar h az én adómból más családokat támogatnak így nekik is vna esélyük a boldog életre


Az viszont már nagyon zavar, h haldokló mamutcégeket meg multikat húznak ki a csődből az én adófizető pénzemen.

Ezt nem csak nálunk, de az egész EU, meg USA ezt csinálja, például amikor a repülőtársaságokba tol bele x milliárd dollárt.

Hogy az öreg gazdag tőkések még pár évig zavartalanul yachtozhassanak, miközben felhúztak egy cég monstrumot ami idejét múlta és képtelen haladni a korral.

2020. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem, mert nem fizetek adót :)

30/F

2020. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Hármassal nagyon egyet értek. Sőt azt is hozzátenném (építőiparban melózva ), hogy a piac teljes mértékben beárazta ezeket a támogatásokat. Simán elvitte őket a drágulás. Legalábbis ahogy én látom. Gyerek nem lett több, cserébe kilőttek az árak. Nagyon át lehetett ez gondolva.
2020. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
De kérdező ez szerintem is undorító. Olyan emberek akik sose dolgoztak nem raktak félre semmit, napról napra élnek kapnak házat, neked meg akkor se lesz ha 50 évig dolgozol. Legalább akkor tisztességes bért adnának.
2020. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!