Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottatok valamit arról...

Hallottatok valamit arról hogy idén decemberben is dupla családi pótlékot fognak-e utalni? Szokásosan az elmúlt évekhez.

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Augusztusban utaltak dupla családi pótlékot.
2020. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

"Sajnos a Facebookon rendszeresen elterjed a hír, hogy 2020-ban (és 2017-ben, 2018-ban, 2019-ben stb.) dupla családi pótlékot kapnak a családok, illetve 13. havi családi pótlékot kapnak az igénylők az év decemberében. Ez tévedés, a hírnek semmi alapja sincs. Utoljára 2002. augusztusban járt dupla családi pótlék a beiskolázás miatt – illetve, mint arról korábban írtunk, tartósan beteg vagy súlyosan fogyatékos gyermek után jár “dupla” (valójában “magasabb összegű”) családi pótlék."


.

De a gyermekes családok számos, egyéb támogatást és kedvezményt kapnak,

ami átlagban sokkal több, mintha decemberben is kapnának dupla csp-t.

2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
2020. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem mert néztem az utalási időpontokat, és nem láttam decemberben csak egy utalást, gondoltam hátha más hallott vagy olvasott róla valamit.

11 éve született meg az elso gyerekem, szóval kaptam már sok éven át, és úgy emlékszem eddig minden évben volt dupla családi augusztusban és decemberben. Kivétel nélkül minden évben! Legjobb emlékeim szerint. Félrértés ne essék, az apjukkal mindketten dolgozunk, de számolgattuk milyen bevételek várhatóak decemberben hogy úgy fussunk neki a hónapnak. Nekem nem volt kérdés, természetes volt a dupla családi decemberben, de valamiért megnéztem az utalási időpontokat és leglepődve láttam hogy nem biztos az.

2020. nov. 30. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy rosszul fogalmaztam! Nem dupla családi pótlék, hanem a januárban esedékes utalás decemberi átutalása. Általában karácsony környékén szokták. Tehát utálnak dec elején, dec végén, és utána csak februárban legközelebb. Legvadabb gondolataimban sem gondoltam dupla családira, rosszul fogalmaztam meg.
2020. nov. 30. 21:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hármas, választ kaptam a kérdésre. Most is úgy lesz ahogy eddig.
2020. nov. 30. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dec 1 és 17. De nem duplát, csak két havit. Így januárban nem lesz.
2020. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem dupla, csak előrehozott!

Januárban meg nem lesz!

2020. dec. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valakinek érkezetett a januári előrehozott családi pótlék decemberben? Nekem nem.
2020. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!