Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szülőknél élők! Havonta...

Szülőknél élők! Havonta mennyit tudtok félretenni így, hogy otthon éltek?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjatok kort is, illetve hogy mi a tervetek. Milyen ingatlant terveztek majd venni? (Ha ez a terv.) Kb. mennyi évre saccoljátok, hogy sikerül elérni a célt?


Köszi a válaszokat!



2020. dec. 1. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Olyan átlag havi 80-90ezer Ft-ot.

Hát semmi extra, saját ingatlan ahol tudok lakni, lehetőleg nem valami lepratelep. Nem tudom még mennyi idő lesz elérni, nyilván valóan sok.


27

2020. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

átlag többszörösét, mert a vállalkozás is egyre szebb összegeket hoz.


modern, 100%ig önellátó házat akarok.. ez még jó pár év lesz..

2020. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Havi 200-250ezret. Cél egy saját lakás, de addig még 5 év hogy önerőből meglegyen (és ki tudja addigra hova mennek fel az árak).

26

2020. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Hajrá mindenkinek!
2020. dec. 1. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Havi 60-70 ezret tudtam félretenni... 8 évvel ezelőtt. Abból vettem a lakásomat.
2020. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%

Havi ~100ezret, de nem igazán költök, csak a szükséges dolgokra. Sajnos albérlet, így abba is bele kell adni.

Nem szeretnék Magyarországon ingatlant venni. Tervezem hogy külföldön telepedjek le véglegesen, és ott venni lakást, hitelből.

Az ingatlan kiválasztásánál abban biztos vagyok, hogy nem nagyvárosban, lehetőség szerint minél zöldebb környezetben.

2020. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!