Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MPL Csomagom a kézbesítőnél...

MPL Csomagom a kézbesítőnél volt már, és most az országos logisztikai központban van újra. Miért?

Figyelt kérdés

[link]

A futár már fel is hívott, hogy itt van ,de mondjam meg neki pontosan, h merre is van az épület, mert nincs kint a házszám. Munkahelyi címet adtam meg és ezért gondoltam, hogy biztos átvette valaki, mert mindig van ott valaki..Erre most nézem, hogy vissza lett küldve Pestre az Országos logisztikai központba. Miért?


2020. dec. 2. 17:57
 1/8 anonim válasza:
0%
Na ezen jót röhögtem 😂
2020. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de most ilyenkor mi van? másnap újra megpróbálják kiszállítani vagy mi? E-mailre nem válaszolnak, telefonon nem lehet őket elérni..
2020. dec. 2. 18:11
 3/8 anonim válasza:
0%
Legközelebb kérd automataba vagy postára
2020. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Az egy dolog, hogy munkahelyi címet adtál meg. De te hol voltál? Miért nem te vetted át?
2020. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akinek a nevére címeztem ott volt.. és a futár nem járt az üzletben..
2020. dec. 3. 02:54
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vette át senki
2020. dec. 3. 02:55
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Épp ma reggel olvastam, hogy a posta csomagforgalma még a tavalyi karácsonyi csúcsszezont is meghaladja 30 %-al. Eddig is túlterheltek voltak a futárok (napi 100-120 cím), ezután meg még jobban azok: gondolom, megpróbálta megkeresni, felhívott, nem találta, nem "cicózott", nem kereste órákig, egyszerűen visszavitte.

Próbálgasd ma is hívni, kihozza-e még egyszer (ez a csomagfeladás módjától is föügg, nem feltétlenül van 2 x kézbesítés.

2020. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad lehet.. a covid miattis több most a rendelés, de akkor is..már majdnem nálam volt :O
2020. dec. 3. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!