Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás oldalt mennyire...

Jófogás oldalt mennyire figyeli az adóhivatal Nav , ha valaki több száz használt de néhány száz néhány ezer forintos dolgokat hirdet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ez már gazdasági tevékenységnek számít mert vannak köztük új dolgok is de csak azért árulom mert felesleges nem használom háztartási dolgokról van szó.

A több száz használt könyvet is úgy veszik, hogy akkor én most könyvkereskedő vagyok nem értem

Tud valaki erről pontosan valamit?



2020. dec. 6. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem túl életszerű, hogy valaki gondol egyet, és több száz "használt cuccát"dolgát árulja a neten. Erre szerintem simán rásüthetik hogy üzletszerű tevékenység.
2020. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak lenni évközbeni akciók mikor rámennek az ilyen hirdetésekre, oldalakra böngészni és keresik az üzletszerűséget de nem általános.
2020. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!