Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szociális segélyt úgy is...

Szociális segélyt úgy is igényelhetek ha pl van néhány földbirtok az én nevemen?

Figyelt kérdés
Tehát annyi az egész,hogy nekem csak a nevemen vannak ezek a földterületek,de egyáltalán nem profitálok belőlük és még őstermelő sem vagyok. Továbbá van egy nyaralónk aminek fele az enyém a másik pedig édesanyámé! Ez még belefér vagy így már necces a dolog?

2013. jún. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi az értékük összesen és külön-külön is.

Az értékhatárokat megtalálod a szociális törvényben (fenn van a neten)

2013. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.válaszoló


A pontos értéküket nem tudom,de azt igen hogy a milliós összeget lazán elérik. Sőt! A legjobb lesz ha egyáltalán nem teszek említést ezekről mert lehet rögtön buknám az egészet.

2013. jún. 10. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha eltitkolod a vagyonnyilatkozatban, lazán bebukhatod.

Ki sem kell mozdulniuk a polgármesteriből és lekérdezhetik a földhivatali nyilvántartásból, hogy mi van a neveden.

A vagyonnyilatkozatban meg ugye azt ismered el hivatalosan, hogy nincs vagyonod....

2013. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!