Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van ellene a kriptovilág...

Miért van ellene a kriptovilágnak sok ember? Miért ilyen negatívak? Az aki negatívan gondolkodik erről mi az oka?

Figyelt kérdés
Sokan meggazdagodtak a bitcoinbol is. Még az is aki 20000ft-ert vett maganak par darabot. Nem értem a negatív véleményeket. Az ember jót akar tenni másokkal és kézzel lábbal ellenkeznek. A saját pénzük ellenségei. Ami hab a tortán hogy van olyan aki szidja azt aki jot tenne vele. Röhej

2020. dec. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A meggazdagodás húszezerből azért túlzás. Még 2012-ben beszélgettem először egy barátommal a BitCoinról, és ha akkor vásároltunk volna százezerért be belőle, akkor is csak néhány milliót kaszáltunk volna, amikor eladjuk az árfolyamcsúcson.


Egyébként az ismeretlensége és érthetetlensége (az átlagember számára) gondolom a fő akadály, no meg a közgazdászok egy részének is erős fenntartásai vannak ellene.

2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy kiszámíthatatlan és ellenőrizetlen rendszer.


Aki meggazdagodott belőle, az szerinted miért váltotta át valós euróra a bitcoinjait? Ha annyira nagyon jó dolog ez...

2020. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ellene, viszont van valami amire rohadt kíváncsi lennék.


Ha megnézzük, még ma is bele lehet futni az átverős lehúzós megbízhatatlan platformokba. Na de akkor mi lehetett a kriptó hajnalán, még annyira nem volt szabályozva, ellenőrizve semmi, az egész kriptó világ vadnyugat volt. Miért ne csinálhatták volna meg az emberrel, hogy az annó 20ezer-ért vett, de jó pár évvel utána milliókat érő kriptójával egyszerűen eltűnnek. Hiszen még törvényi szabályozások is alig voltak akkoriban erre.

2020. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan meggazdagodtak a bitcoinbol is."


1. Bármi másból "sokan" meggazdagodnak, mégsem törvényszerű, hogy mindenki.

2. "Sokan" nem gazdagodnak meg, csak buknak rajta. És ők vannak sokkal többen.

2020. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden spekulációban benne van a hatalmas siker és hatalmas bukó is. Ki-ki döntse el, hogy mit kockáztat. Én inkább lassan, de biztosan gazdagszom, mint gyorsan, de mindenem elveszíthetem egy pillanat alatt. Annak, akinek nincs mit veszítenie könnyen megy bele ilyen akciókba, de annak aki már felépített valamit az életben nem kockáztatja. Ilyen erővel miért nem a rulettet népszerűsíted? Ott is marna nagyokat lehet nyerni!
2020. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi valós érték nincs mögötte, csak számítógépek számolnak mindenfélét. Bármilyen más tőzsdei papír mögött azért egy valódi létező vállalat és annak a teljesítménye áll.
2020. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert az aranynak milyen értéke van? :D
2021. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!