Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Google pay miért nem jelenik...

A Google pay miért nem jelenik meg a play áruházban?

Figyelt kérdés

Amikor meg a böngészőből keresek rá, akkor megtalálom, de azt íja, hogy "ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban".

Huawei P10 készülékem van. Elég régi telefon tudom, ez lehet a baj? Android verzió: 9


Revoluttal használnám, a Revolut appban már hozzáválasztottam a kártyám a Google pay-hez, majd eszméltem, hogy nem tudom letölteni a Google pay alkalmazást.



2020. dec. 8. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

A revoluton keresztül tudod elérni. Alapból nem elérhető a szolgáltatás Magyarországon, mert már lényegében minden bank fejlesztett saját alkalmazást és nem akarnak szerződni a Google pay rendszerre.


Évekkel előbb kellett volna jönni, már késő.

2020. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De a Revoluton keresztül hogyan tudom elérni? Tehát Revoluton keresztül hogyan tudok telefonnal, NFC-vel fizetni?
2020. dec. 8. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Revo alkalmazáson belül tudod beállítani. Nem kell letölteni a Google pay app-ot hozzá.
2020. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, azt be is állítottam. Innentől kezdve egy telefonnal érintős, NFC-s fizetés, hogyan végezhető el?
2020. dec. 8. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beállítod a telefonon az elsődleges nfc fizetésre a revo/gpay-t és kész. Amikor fizetni akarsz feloldod a telefont és odatartod.


Legyen bekapcsolt nfc és tudd, h melyik részén van a telefonnak az antenna. Azt a részt érintsd a terminálhoz

2020. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a segítséget! Mégy egy utolsó kérdésem lenne, ha netán le akarom választani a Revo-t a google pay-ről azt hogyan tudom megtenni alkalmazáson belül?
2020. dec. 8. 11:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát, hogyan tudom megszüntetni a kapcsolatot a Revolutos kártyám és a google pay között?
2020. dec. 8. 13:43
 8/8 hookuszpook ***** válasza:

Szerintem a Revolutban azt nem tudod megszüntetni, csak a Google felületén/alkalmazásában. Viszont tudod telepíteni a Google Payt akkor is, ha nem találod a Play áruházban.


Én még azelőtt állítottam be a telefonos nfc fizetést, mielőtt megjelent volna a Revolutban / Curve-ben az "Add to Google Pay", de már azután, miután hivatalossá vált, hogy Magyarországon is lehet használni a Google Pay-t.


A Play áruházban én sem találtam (azóta sem), de tudtam telepíteni az Aptoid alkalmazásboltot, onnét pedig a Google Pay-t.


Szerintem ha ezt megcsinálod, akkor ott látni fogod a Revolut kártyát.

2021. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!