Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt illik kérni...

Mennyi pénzt illik kérni egy-két alkalmi munkára?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy munka mellett egy két kertészeti munkát bevállalnék, de nem tudom mennyit illik elkérni. Kertészeti munkás vagyok és arra gondoltam, a napi bérem, amit a munkahelyemen keresek, azt fogom elkérni. Szerintetek korrekt ez így?

#alkalmi munka fizetése #fusi munka ára
2020. dec. 12. 20:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyilván attól is függ, meddig fog tartani, de ha a munkahelyi órabérem nézem , azzal arányosan tudok számolni.
2020. dec. 12. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Annál többet kellene, hiszen adót is kellene fizetni.
2020. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

mi az, hogy illik? Ez nem illem kérdése. Üzlet.


Te mennyiért vállalod el?

A másik fél mennyit hajlandó kifizetni. Ha hajlandó óránként 5e-et adni, akkor nem fogom 2-ért csinálni.

2020. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Árban nem egyeztünk meg, majd én mondok valamit a végén. Ritkán csinálok ilyet, nyilván annyit nem kérhetek, mint a főnököm. Kiszállás stb. Olyan napi 13-15 ezerre gondoltam. Egy két napnál nem hiszem, hogy tovább tartana. Nagyjából napi 8 órában. Nyugodtan írjátok, ha hülye vagyok. Azért pofátlan sem akarok lenni.
2020. dec. 12. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
legalább 2000/óra
2020. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy hülye, ez még kevésnek is tűnik.
2020. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
15000 az tökéletes
2020. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Most már jobban tudok kalkulàlni.
2020. dec. 13. 06:13
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kérj csak el egy 20ast. A főnököd ráteszi még az ő pénzét is a tiédre. Amúgy mi lenne a munka? Mekkora kaliberű stb. Nyilván te is tudod az árakat, ha benne vagy. Mivel jár stb.
2020. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!