Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson hirdetett árunál a...

Jófogáson hirdetett árunál a vevő kérte a Foxposttal történő szállítást. Jóváhagytam mindent, megadtam az adataimat. Visszaigazolták, hogy sikeres, de hogyan és mikor tudom az automatába feladni?

Figyelt kérdés
Nincsen semmilyen kódom vagy valami más.

2020. dec. 13. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt részletesen leírják, akár regisztrálsz, akár regisztráció nélkül lépésről lépésre:

[link]

2020. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a sima Foxpost automatában történő feladást ismerem. Engem az érdekelne, hogyan történik mindez akkor, amikor jófogáson keresztül kéri a vásárló a foxposttal történő szállítást. Elfogadtam a kérést. Kitöltöttem mindent. Elvileg sikerült, de nem kaptam kódot, vagy valamilyen más információt, hogy hogyan tudom az automatánál feladni.
2020. dec. 13. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!