Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktívkorúak támogatása/szociál...

Aktívkorúak támogatása/szociális segély után miért kell évente 30 nap bejelentett munkahelyet bemutatni?

Figyelt kérdés

hogy van ez pontosan?


illetve a cigányok ezt hogy szokták megoldani? biztos vagyok benne, hogy nincs meg 30 nap munkaviszonyuk, főleg nem bejelentve


2020. dec. 15. 10:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

évente 30 nap bejelentett állást fel kell mutatni....


azt pedig közmunkán kívül nem tudom, hogy lehet megszerezni

2020. dec. 17. 11:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor én valamit nagyon jól csinálok. :D
2020. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűsített foglalkoztatással össze lehet hozni, pl segédmunka, ilyesmik
2020. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előbb elment... Szóval én pl egy büfében voltam beugrós, 2 hónap alatt megvolt a 2x 15 nap efo
2020. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet munkaviszony, közmunka, egyszerűsített foglalkoztatás (alkalmi), háztartási munka (NAV-nál efo-hoz hasonlóan bejelentve mint jogviszony,csak ez kitárólag magánszemélyek között), munkaerőpiaci programba való részvétel, vagy legalább 6 hónap időtartamú munkaügyi által szervezett tanfolyam, képzés
2021. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!