Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki vett már e-sorsjegyet,...

Aki vett már e-sorsjegyet, mennyit nyert rajta?

Figyelt kérdés

Én első 4 sorsjeggyel semmit, majd 1000Ft, majd még 2 sorsjeggyel semmit.


Szerintem teljes kamu az egész e sorjegy rendszer.


2020. dec. 20. 17:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A kamu alatt azt értem, hogy szándékosan mínuszba tart a zrt.

A regisztrációt követő első pár játék csak nyeretlen lehet, és utána esetleg nyersz egy kicsit, majd megint sok nem nyerő.

2020. dec. 20. 17:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
semennyit, csak kíváncsi voltam és kipróbáltam, hogyan működik.
2020. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2es.

Ha szabad kérdezni, hàny sorsjegyet vettél?

2020. dec. 20. 18:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a valódi sorsjegyeket is úgy adják ki, hogy a zrt járjon vele jól. Több bevétele lesz az eladott jegyekből, mint amit nyereményként kifizet.
2020. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Ma vettem két sorsjegyet egy 1000-est nyertem .
2020. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4es, ez pontosan így van amit írsz. Nem is ezzel van a baj, pontosabban az észrevetelem.



Hanem az, hogy regisztrálsz a játékhoz, és az első pár játék, csak bukás.

És ezt többeknél láttam már.

Nincs olyan, hogy a regisztráció után egyből nyerj, az elsővel.

Még alapnyeremenyt se.



És ez nincs a valódi sorsjegyeknél.

2020. dec. 20. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ültem a villamoson és hallgattam hogy 2 figura beszélget. Az egyik elmesélte, hogy néhányan összeálltak és 200.000 Ft-ért vettek Buksza sorsjegyet. Összesen 70.000 Ft-ot nyertek vele, szóval jó biznisz volt muhaha.
2020. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az e sorsjegy nekem eddig sokkal gyengébben teljesít mint a normál kaparós. Ott elég gyakran beesik a pár ezer forintos nyeremény. E sorsjegyen eddig csak a tét összegét nyertem vissza néha.
2020. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8as, abszolút megerősítem amit tapasztaltál.

Olyan, mintha szándékosan mínuszba tartana a zrt.

Nézi mennyit fizettél be, és az szerint ad vissza, néha.

2020. dec. 20. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Vettél pár sorsjegyet és nem nyertél. Ebből arra következtettél, hogy csalás az egész. Én nem tartom kamunak. Kb 5% az esély, hogy nyersz valamit. Egy 300 Ft-os sorsjeggyel nyertem 1000 Ft-ot.


Szíved joga véleményt mondani a szerencsejátékról. Ha szerinted kamu az egész akkor miért játszol? Gondolom ha vettél egy öthetes lottószelvényt és nem nyerted meg a telitalálatot akkor is csalásra gyanakodsz.


Próbálj meg egy dobókockával egymás után két darab hatost dobni! Ennek a valószínűsége nagyobb, mint a sorsjegyen nyerni!

2020. dec. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!