Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha karbantartó vagyok a...

Ha karbantartó vagyok a faluban, és csak nekem van kulcsom a közösségi házhoz?

Figyelt kérdés

Szóval a munkaidőm teszem azt 8-tól 17-ig tart mindennap.

Viszont a közösségi házhoz(a visszaélések miatt) csak nekem van kulcsom. Ahol hétvégente rendezvény szokott lenni, illetve 3 naponta 18.00-tól 20.00-ig próbák. Akkor azt miért várják el tőlem, hogy a munkaidőmön felül ezt még én ingyen elvigyem a hátamon??!! Mármint úgy értem, hogy ott vagyok 5-ig az önkormányzaton, aztán meg este 6-ra menjek nyissak ki, meg 2 órával később zárjak be, hétvégén meg nyissak ki a bálhoz, éjjel meg menjek vissza 4-5-6kor reggel zárni, ezt hogyan gondolták? Ki ez a hülye, aki ezt elvállalja? Ennyit le sem lehet csúszni, ingyen meg ezt senki nem várhatja el, hogy majd reggel 8-tól este 20.00ig tart a munkaidőm és akkor kapok érte 8 órás fizetést.. a hétvégi hülye bálokról nem is beszélve. Ezt hogy goondolják?


2020. dec. 21. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen munkakör bizony ezzel jár. Egy hotelban is simán előfordul, hogy a műszaknak éjjel kell valamit csinálni, de egy irodaházban, étteremben, üzlethálózatnál is gyakori ez.



Ilyenkor kapsz szabadnapot, vagy túlórát fizetnek.


ha egyik sincs, akkor érdemes erről beszélned a főnököddel.

2020. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én értem. De itt a 8 órában elvárják, hogy azon kívül még nem túlórát fizetve az ember menjen vissza nyitni meg zárni. Hétvégéd meg ugye el van cseszve, mert, ha nem is vagy ott, nem tudsz aludni, mert készenlétben várod, hogy mikor hívnak, hogy zárhasd be a helyet.

Ezt hogy lehet elszámolni?

2020. dec. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!