Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A McDonalds-nal a Karbantartói...

A McDonalds-nal a Karbantartói munkához kell valami végzettség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, erre lennék kíváncsi. A fizetés nem lényeg, mert már elegem van, hogy keresek munkát, de nem találok. Ahova elküldöm az önéletrajzom, ott jobb esetbe vissza írnak, hogy bocsi, de nem, rosszabb esetben, meg vissza sem írnak. Sajnos csak 8 általánosom van, szóval nincs végzettségem, mert abbahagytam a sulit különböző okok miatt.


A választ előre is köszönöm!



2012. dec. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakmai
2012. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit kell karbantartani?

Minden karbantartásához szakmai végzettség kell, azaz valamilyen szerelő. Villanyszerelő, csőszerelő, víz, gáz fűtésszerelő, stb.

Szerintem 8 általánossal krumplit sütni sem vesznek fel, ha megtehetik hogy magasabb végzettségűeket alkalmazzanak, akiket ha pultba állítanak várhatóan jobban kezelik az embereket.

Mondjuk szakképzetleneknek kevesebbet kell fizetni, szóval hátha. Takarítani szerintem felvehetnek, ha van hely.

2012. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert itt nincs írva semmi olyan.


[link]


Az a baj, hogy most is van munkám, csak nem állandó, sajnos nem mindig kell menni és ez rossz. Ahol jelenleg dolgozom, ott ipari hűtőket kell szerelni, 8 általánossal meg tudom ezt is csinálni. Ha állandó lenne, akkor nem lenne vele bajom, de így... Takarítónak köszi, de nem mennék el, már csak elvből sem. Pedig az Auchanban a takarítók 120e Ft felett kapnak + a ilyen-olyan juttatások, de Én kihagynám. (Persze 12 óráznak)

2012. dec. 12. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
McDonald’s.hu-n keresztül jelentkezni olyan mintha a sült galambot várnád. Szakmai tapasztalat szükséges, de csak kis karbantartást végeznek. Nagyobb munkáknál márkaszerviz nyúlhat az eszközökhöz.
2012. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!