Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SoS! Kulfoldon csomagkuldes!...

SoS! Kulfoldon csomagkuldes! Hogyan?

Figyelt kérdés

Ketem senki ne mevessen ki, de meg soha eletemben nem kuldtem csomagot. Most Nemetorszagban vagyok, es egy itteni ismerosomnek szeretnek kuldeni egy doboznyi aprosagot, de nem tudom hogyan! :(

A DHL-t probaltam, akik elvileg el is jonnek erte, de a Visa kartyamat nem fogadjak el. Azt irja probaljam ujra..es ez megy egesz nap, pedig minden jol toltottem ki!

A nyelvet nem beszelem, igy eleg nehez, de angolul tudok azert.

Ha elmegyek a postara, akkor ott siman mondom, hogy egy csomagot akarok feladni es ennyi? Nekem kell itthon megcimeznem vagy ez a postan tortenik..ott nyomtatjak ki??



2020. dec. 21. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Belföldön a postán is csinálnak egy címiratot, azon van a vonalkód, a súlya, igénybevett szolgáltatások, stb. A biztonság kedvéért, szokták ajánlani, hogy a feladó is írja rá külön.

Szerintem ez külföldön is így van, mivel ott is fel kell tüntetni az “extrákat” és kap azonosítót.

Ha levélként adod fel, akkor csak a te címzésed lesz rajta, neked kell ráírni, a posta azt már csak felveszi.(magyarban)

2020. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A német posta webshopjában lehet venni cimiratot, kitöltöd az adatokkal, én paypallal fizetem ki az összeget. itthon kinyomtatom a cimiratot es raragasztom a csomagra. Azt ha jön a postás a kezébe nyomom, hogy legyen kedves elvinni, mellekelve egy kis mellékest, mivel most alapbol a korona miatt semmit nem vihetnének el háztol:) ennél egyszerubb nincs. mondjuk ezert is jo jóba lenni a postással:D
2020. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!