Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a "csomagku...

Valaki rendelt már a "csomagkuldo.hu" szolgáltatással?

Figyelt kérdés

Házhozszállításon kívül csak ezzel lehetne rendelni. Ugyan olyan lenne mint egy sima pickpack pont? Csak fura, hogy minden kis random bolt elvileg átvevőhely.


[link]



2019. márc. 13. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan mint egy sima PickPack pont szerintem. Figyelj, oda teszik az átvevő helyeket ahova tudják. (A legnyomibb Coop, amit valaha láttam átvevő pont volt.)

Nem hinném, hogy a cég, akitől rendelni akarsz olyannal kötne szerződést, aki nem megbízható.

2019. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. márc. 13. 19:46
 3/3 anonim válasza:
A Csomagküldő.hu egy nemzetközi cég. Több országban rendelkezik átvevőhely hálózattal és egész Európában el tudja látni a házozszállítást is. Érdemes körülnézni az oldalukon. Én beszéltem velük telefonon és le is szerződtem náluk. Nagyon jó áraik vannak és nagyon segítőkészek mindenben.
2019. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!