Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha te lennél az ötöslottó...

Ha te lennél az ötöslottó nyertes, adnál nekem 1 milliót?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire lennél segítőkész egy random idegen ember részére, mint pl Mr.Beast?

Akár az utcán, akár itt gyakorin ráírnál valakire privátban, hogy küldesz neki pénzt, csak úgy?

Persze nem úgy értem, hogy elszórni az összes pénzt, nyilván elsőre a családot kellene jó helyzetben tudni, aztán adományozni, de ez is egyfajta adományozási lehetőség, amit nem sokan említenek meg. Pedig érdekes és bizonyára jól eső érzés lehet az adónak és a kapónak is.



2020. dec. 22. 14:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

mrbeast folyamatos jövedelemmel rendelkezik.

van cége, szponzora, azért tud rendszeresen adományozni.

ő okosan kitervelte.

de aki lottónyertes, az lehet elveri az összeset luxus dolgokra és végül csőd...

2021. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

embereknek nem adnék, de ha valaki nagyon kedves lesz velem vagy velünk, akkor kap kápét. (pl pincér)

de többet nem adok, mert akkor tudni fogják hogy gazdag vok.

menhelyeknek adományoznék rendszeresen.

2021. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem adomanyoznek menhelyeknek es alapitvanyoknak, mert tudom hogy mukodik az adoelkotsegeles gyakorlatban es hogy kik az alapítványok tulajdonosai.
2023. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!