Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Netpincér visszatérítés mikor...

Netpincér visszatérítés mikor jön meg?

Figyelt kérdés
8-án, több mint két hete rossz rendelést kaptunk a netpincértől. Visszatérítést ígérték, de kezdem elveszteni a türelmem. Mikor írtam nekik azt mondták már a bankon múlik a dolog, mert ők elindították a visszatérítési kérelmet. Mikor felhívtam a bankot azt mondták ők ebbe nem látnak bele. Akkor ki az aki segíteni tud?

2020. dec. 23. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A banktól ne visszatérítésről, hanem zárolás feloldásáról érdeklődj.

Nekem legutóbb asszem három hét volt, de tényleg bankfüggő a dolog.

2020. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Kamuznak! A neten olvashatsz véleményeket, százak panaszkodnak rá, hogy nem kapták vissza soha a visszatérítést.

Mellesleg én sem kaptam vissza, egyszer nem volt valami süti, amit rendeltem, de azt a 400 forintot leszarom, költsék arra, amire gondolom.

2020. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a netpincér hibája, hogy nem azt kaptad amit rendeltél, hanem az éttermek hibája, ők meg pont nem foglalkoznak vele. Nem nagyon szokták vissza adni a pénzt, mert bárki hazudhat bármit elven vannak.
2020. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap volt, írj rájuk chaten hogy már régóta eltelt a 4-5 nap ami ígérve van és hogy kérsz kompenzációt, nekem küldtek egy 1500 forintos kupont, de a pénznek kellett 1 hónap... ja és mondd azt hogy küldjenek emailt arról, folyamatban van a visszatérítés, mivel így marad is nyoma
2020. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátom sosem kapta vissza
2020. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom újra a banknál, megkérdezem a tárolás feloldást. 6000 Ft-ról van szó kb. Lehet valakinek nem sok, nekem viszont igen úgyhogy nem hagyom annyiban. A futár hibája volt egyébként mert 2 rendelést összecserélt.
2020. dec. 24. 22:47
 7/8 A kérdező kommentje:
*zárolás
2020. dec. 24. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem kb. 3-5 munkanap volt, de az szimpla törölt rendelés esetén volt!
2020. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!