Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp szép kártya szállás...

Otp szép kártya szállás zsebet elfogadó webshopok?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy szabadidő alszámlával tudok vásárolni nem is egy webshopban.

Azonban valaki esetleg tud-e nekem ajánlani olyan webshopot, ahol fel tudnám használni a szálláshely zsebet, ugyanis sajnos az idén elmaradt mindenféle nyaralás, üdülés és hasonló, ahol fel lehetett volna használni.


Linkeknek kimonodttan örülnék. (Mind válasz, mind privát üzenetben.)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


(az ilyen "ez hülyeség!" meg a "NAV-osok is olvasnak gyik-t!" válszaokkal kíméljetek légyszíves. Köszi!)



2020. dec. 27. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

vendéglátás zsebből elfogadnak netes ételrendelős oldalak

szabadidő zsebből szabadidős/sport eszközöket áruló oldalak

szállás zsebből meg szállást közvetítő oldalak

2020. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán van ilyenre lehetőség. Éttermek, akik rendelkeznek szállás opcióval se fogadták el legutóbb házhozrendelésnél a szállás zsebet. Nem fog lejárni a szép kártya, jövőre ha feloldják a korlátozásokat, akkor remélhetőleg le tudod "vásárolni".
2020. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress rá. Az otp honlapján van kereső. Korábban tényleg volt ilyen. Én a szálláson rendeltem pizzat. Viszont pl az a hely idén már nem fogadta el a szállást. Tehát lehet hogy szigorították...

Anno az oto honlapján találtam ezt is

2020. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!