Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted milyen a jó online...

Szerinted milyen a jó online marketinges?

Figyelt kérdés
Azt látom, jönnek, mennek nálunk is az alvállalkozók, de pl az utolsó semmit nem kérdezett, hogy kik az ideális vásárlóink, milyen problémákat oldunk meg, csak havonta kaptuk a számlákat, egyszeri setup, optimalizálás, beállításról, ami tök jó, de véleményem szerint a megrendelő eredményeket akár, nem "optimalizálást". Kicsit csalódott vagyok, szerintetek milyen a jó online marketinges? Esetleg tudtok ajánlani?

2020. dec. 31. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétumok? Melyik cég? Valamelyik marketingceleb, aki jó drágán dolgozik, de legalább sz.rul?
2020. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- ügyfélorientált

- eredményorientált

- fejlődésorientált

- és nem csak a számok nyelvén ért, hanem tisztában van az emberi pszichével is

2020. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olcsón dolgozik és sok bevételt hoz az ügyfélnek
2020. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez egy tipikusan olyan szakma ahol egymás alá ígérnek a szakemberek. Elég olcsón meg lehet oldatni ezt a feladatot
2020. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#5

Csak nem biztos, hogy jól is.

Aki rendszerben gondolkozik, és érti az emberi pszichét is, nem csak "matekmarketinges" (ahogy én hívom), az elkéri a maga díját.


De ki is fizetik neki boldogan, mert komoly eredményeket hoz.

2020. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem ezt tapasztalom, sőt az ismerőseim is a lehető legolcsóbb ajánlatot járják ki. Ezért is bőven megkapja az ember a jó minőségű szolgáltatást, mert nagyon nagy a verseny az online marketinges szakmában, Dunát lehet velük rekeszteni. Jól meg kell versenyeztetni az árakat aztán nagyon komoly árlejtéseket lehet elérni.
2020. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kérlek bennetek felejtsük el az árat, nem olcsójános kategória vagyunk megítélésem szerint. Nem értem, miért kell egyből indulatokat gerjeszteni, vagy trágár dolgokat írni, egymásnak ugrani, hihetetlen ez a reakció.


Nem akarom leírni, mennyit fizetünk havonta, de nem tízezres tételekről van szó (inkább közelít a millió felé).


Egy szót nem írtam az árról. Gond nélkül kifizetem a több százezres havidíjat is, egyáltalán nem erről van szó. Csak negyed év után az eredmények nem jönnek. Bízom benne, hogy ez is nem egy olyan szakma, mint a egy-két hasonszűrő kreatív szakma (bocsánat a kivételnek, magam, mint megrendelő tapasztalom), ahol a szakmai ego hatalmas, ha az sérül, akkor a megrendelő által kívánt eredmény már le is van sz_rva. Tényleg legnagyobb tiszteletem a kivételnek, akiknek megtalálásához szeretnék itt tanácsot kérni.


A történetem arról szól, hogy nekem kell utánajárnom, megtanulnom, hogy mi az, amit nem tudok ahhoz, hogy hatékonyan segítsem az ő munkáját. Ez tök rendben van, mert szívesen tanulok és tanusítok alázatot, de könyörgöm, ha megbízok valakit egy munkával, legalább annyiban segítsen, hogy mi az, amivel legjobban segíthetem a munkáját, főleg mondjuk fél éven belül, hogy legalább magját lássam a munkája eredményének. Azon kívül, hogy "optimalizálás" tételekkel küldi a számlákat, eredmény nélkül, amit persze fizetek, mert bízom a szakértelmében. De egy idő után, eredmény nélkül az ember keresni kezdi, hol a hiba. Igen, akár magunkban is, rossz a termék? Vagy csak egyszerűen fogalmunk sincs, kinek, milyen problémáját oldjuk meg? Nekem már az is eredmény, hogy hibás, rossz a termék, hagyjuk abba. Bár eddig is volt rengeteg ügyfelünk, akiknek viszont jó.


Szóval a kérdésem inkább arról szól, ti mit tekintenétek szempontnak, amikor egy online marketingessel kezdenétek együttműködni?

2020. dec. 31. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum le lehetne felezni a fenti árat és még jobb minőségű szolgáltatást is kapnál. Nem vonnak felelősségre azért mert elszórod a cég pénzét?
2020. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"ti mit tekintenétek szempontnak, amikor egy online marketingessel kezdenétek együttműködni?"


Nekem fontos az, hogy hasonló legyen az üzleti szemléletünk. Megértse, és elfogadja a céljaimat. Azt, hogy milyen módon, és milyen módon nem szeretném megvalósítani (integritás).


Értsen a szakmájához: ne csak a marketinghez, hanem a pszichológiához is. A saját szolgáltatása tekintetében is legyen korrekt -> amit megígér, azt teljesítse.


Én kerülöm azokat, akik csak a számokkal foglalkoznak, illetve sablonmegoldásokat vonultatnak fel ahelyett, hogy a megbeszélt stratégia mentén haladna a közös munkánk.

2020. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, én vagyok a tulajdonos-ügyvezető, így a saját profitommal szórakozok, de abszolút jogos az észrevétel! :)
2020. dec. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!