Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék online marketi...

Hogyan lehetnék online marketinges?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ezt csinálja és nekem is megtetszett. Mázlija volt, mert befizették egy tanfolyamra, oklevelet is adtak, jól csinálja. Viszont sokat kell grafikával foglalkoznia, ebben meg én segítem ki. Szakmám miatt az online marketing alapjai megvannak, így ideális is lenne. Ismerős szokott nagyon alapokat mutatni, mert segítek neki. Most nincs munkám, de ha lesz, tanfolyamokra mennék. Van itt olyan, aki autodidakta mód otthon tanulta, és benne is dolgozik? Gondolkodtam azon, hogy tanításért cserébe, valamely kompetenciám hátha jól jön. Amúgy ismerősömnek nincs diplomája.
2014. júl. 16. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!