Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak is rosszalkodik a DIGI...

Másnak is rosszalkodik a DIGI csoportos beszedés?

Figyelt kérdés

Felszólítást kaptam hogy nem fizetem a díjat, holott csoportos beszedés van beállítva, és nem vonják 3 hónapja a pénzt.


Erre fel, netbankon elutaltam a legkorábbi elmaradást,, nehogy gond legyen, erre fél órára rá, ők is levonták ugyanazt, plusz az előző havit is.



2021. jan. 1. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így velük kb. 1 éve. Amikor észrevettem, hogy nem vonják csoportossal, írtam nekik. Az a válasz jött, hogy utaljam át, hogy rendezve legyen mielőtt megszüntetik nálam a szolgáltatást, biztos nem volt elég pénz a számlámon, hogy leemeljék (ez kizárt). Átutaltam, majd két héttel később csoportossal is levonták ugyanazokat a havi díjakat.

Megint írtam nekik hivatkozva az előző levelezésünkre. Ebben már nem kérdeztem, csak kijelentettem, hogy kérem a jóváírását az ő hibájukból bekövetkezett dupla befizetéseknek. Végül 4 hónapig 0-ás számla jött, így szép lassan helyreállt a rend. Azóta nem volt ilyen gond.

2021. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja dettó ugyanez, panaszra nem reagáltak, azóta 200 forinttal több a díj, jövő héten megy az újabb panasz
2021. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
írtam nekik én is hogy kapják össze magukat, ha kell nekik a pénzem akkor vonják, ne engem ba... , hogy elmaradás van :D
2021. jan. 1. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Most kíváncsiságból megnéztem, nekem is 10. hóban szedték be utoljára a díját megint. :D

Én ezt elengedem, biztos nem játszom el ugyanazt újra, mint tavaly. Majd vonják, ha kell nekik.

2021. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor oké, nekem is 10hó az utolsó :D


most az befizettem, majd levonták azt ők is, meg a 11.hót is.

2021. jan. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!