Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Révész András csúcsfogadás...

VidaGabor2 kérdése:

Révész András csúcsfogadás csoportjáról mik a vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A www.csucsfogadas.com oldalról beszélek

2021. jan. 1. 21:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia én 2 hete találtam csak rájuk de már most a "függője" vagyok a stratégiának:D igaz nem fizettem elő a tippekre de magát a módszert alkalmazom és ahh te jó ég életemben nem nyertem még ennyit. Szerintem korrektek hogy ingyen kiadják az egész könyvet. A fizetős tippekhez sajnos nem tudok hozzá szólni ha arra lettél volna kiváncsi.
2021. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-es milyen működő stratégia az ami létezik?
2021. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Martingale, azaz tét duplázós stratégiát alkalmaz, ami azért necces, mert a fogadóirodák limitálhatják a tétméretet. Egyébként a szűrési metódus nagyon érdekes.
2021. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ránézek majd, bár ahány embertől hallottam már a Martingale különböző fajáit... azóta sem mentek csődbe az irodák
2021. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
működni működik, az fix. 50 ezres kezdőtőkével indultam bónusszal együtt, 2 nap alatt lett 70, de én nem mindig ezresekkel raktam, nyerőtől/vesztőtől függetlenül, de lényegtelen. engem az aggaszt, hogy ez egy annyira specifikus fogadási mód, hogy szerintem rövid úton az unibetnek tele lesz a töke velem, mint túl "kalkuláltan" játszó játékossal, és kivág. írtam az Andrásnak ezzel kapcs., hogy ilyenkor mi van, hol lehet venni esetleg uni accountot, de semmi reakció. márpedig ennek érzem, hogy limitálás lesz a vége, csak ki tudja, mikor.
2021. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Azóta is töretlen a sikerszériám és már fizetek is a tippekért. Saját fejből az e-konyvet alkalmazva és András tippjeit másolva is profitos vagyok. Jelenleg Andrásé egy kicsivel jobb de ez változó. Lényeg hogy minuszom nincs.
2021. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Tetszik nekem a stratégia, csak egy baj van vele, mégpedig az hogy, csak azoknál az irodáknál lehet ezt a stratégiát használni ahol van fogadáskészítő. Valaki esetleg ismer olyan irodát ahol van fogadáskészítő?
2021. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7/7 anonim válasza:


Minden releváns irodánál van - unibet, bet365 stb

2021. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És ha lekorlátoznak utána melyik iroda lenne jó erre?
2021. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Csak kamu oldalakról kamu tippekkel hitegetek! Az érdeklődőket is lopott képekkel szerzem nőktől, amiket társkereső oldalakon osztok meg!

Szóval hiába fényeztem magam eddig, csak egy kis csicska vagyok!

2021. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!