Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogy lehet alkudni?

Vaterán hogy lehet alkudni?

Figyelt kérdés
Régóta hirdetnek egy terméket, olcsóbban szeretném megvenni. Kérhetem az eladót, hogy csökkentse az árát, vagy tegye fel olcsóbban?

2021. jan. 3. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írhatsz neki. Aztán ha belemegy, csökkenti az árat, te meg leütöd.
2021. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet próbálni, de ha "pofátlanul" alacsony árat kínálsz érte, akkor nem biztos, hogy engedni fog belőle.

Nekem egyszer egy 700 ft-os, véletlenül duplán megvett könyvet akart megvenni a vevő 300-ért úgy, hogy a belvárosból vigyen ki Kőbányára. Mikor megírtam, hogy nincs bérletem, a jegy meg sokba kerülne (700 ft), akkor közölte, hogy jó, akkor postázzam neki, de a postaköltséget én álljam. Totál veszteséges lett volna - valahogy nem "éltem a lehetőséggel" :-)

2021. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh, kettes, na az tényleg pofátlan volt. Facen sok ilyen van, tudnék mesélni. Én abszolút korrekt vagyok, ilyen eszembe se jutna.
2021. jan. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!