Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovaluta kereskedéshez...

Kriptovaluta kereskedéshez weboldal/alkalmazás?

Figyelt kérdés
Olyan weboldal vagy appot keresek kriptovalutával való kereskedéshez, amelyen gyorsan lehet adni-venni, lehet tárolni és (viszonylag) egyszerű levonni róla a pénzt, ha ki szeretném venni (tehát mondjuk az oldalról/appból közvetlenül egy számlára).

2021. jan. 6. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
a Skrill foglalkozik ilyesmivel is, mást én nem ismerek, mert annyi a megbízhatatlan oldal, hogy lusta voltam mindig utánézni, de a Skrill megbízható
2021. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Skrill pont, hogy nem erre való. Folyamatosan zárolhatják a pénzmosásra hivatkozva a számládat és különböző paírokat kérnek az igazolására. GDAX a legjobb erre a célra illetve a binance meg még talán a kraken a többi az kuka.
2021. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. A Binance-t néztem, eddig az tűnik a legjobbnak, illetve a Kraken-en gondolkodok még. A Skrillt is megnéztem de arról elég sok panaszt olvastam.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat, természetesen mindkettőt felpontoztam.

2021. jan. 6. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Revoluton érdemes, főleg ha alapból használod és prémium vagy akkor csak 1.5% a váltás, amúgy 2.5% az se sok.
2021. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Nos.

Úgy sejtem az árfolyamon szeretnél keresni. Ehhez valamelyik kripto tőzsdét tudom neked ajánlani.


A Binance az egyik legnépszerűbb tőzsde. Váltani sokan úgy szoktak, hogy Coinbase-n vesznek BTC-t, a Coinbase elő fizetésükkel átküldik Coinbase Pro-ra és onnan Biance-re. Mert így a legkedvezőbb a fee.


A Binance és a Coinbase olyan kereskedő amelyet nem tilt a revolut, Revo kártyával nem tudsz rájuk pénzt küldeni. Viszont Sepa utalással ki és be lehet Revolut számlára utalni a pénzt.


Ha teheted sok kriptót ne hagyj a tőzsdén, csak annyit amivel kereskedsz.


Sokan szeretik használni a Revolutot Kripto kereskedésre, egy a baj. Bármilyen kevésnek tűnik a fee kereskedésre rengeteg és ugyan ez igaz a váltókra is.


Amikor belekezdsz egy ügyletbe, akkor fontos, hogy védeni tudd a tőkédet.

Egyrészt a tőzsdéken van stop loss megbízás, másrészt nagyon alacsony a fee kereskedéseként. Kezdőként a veszteséged nem árt max 2%-ban meghatározni, tehát úgy állítod be a stopodat. Ehhez a 2%-hoz ilyenkor egy nagyon pici fee adódik amit a Binancen még csökkenteni lehet ha Binance Coinban tartasz egy pici pénzt és még csökkenteni lehet ha valakinek a ref kódjával regelsz.


A revoluton egyrészt átváltasz mondjuk egy altra 1,5% majd vissza 1,5 % az 3 % az ingyenessel 5% ha még rászámolsz 2% veszteség limitet az 5-7%. A váltókkal is hasonló a helyzet. A vételi ár és az eladási ár küllönbsége miatt sokat buksz.


Ne csak kereskedési platformot keress, hanem olvass el néhány tőzsdei könyvet. Keress rá pédául Coinhunter videóira, ezek ingyenesek, minőségiek és tényleg megmutat benne élő chartokon mindent. Még véletlenül se kezdj el egy tőzsdén tapasztalatok nélkül kereskedni.

2021. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Revoluton megéri, ha alapból használod mindennapokba. Nekem 0.25, 0.25 a fee. Ez 0.5%. Ugyanezt kapod máshol is ha prémium vagy. Amúgy meg 1% máshol valóban. Viszont a többi mögött nem feltétlen pénzintézet áll. :). Revolut kezelése amúgy tök egyszerű.


Arra kell figyelni, ha mindennapokba is használod vásárlásra és nincs pénzed rajta a kriptot váltja vissza.


De igazból az ingyenes 2.5% se sok hiszen kriponál hatlmas a profit. Több százezernél az a pár ezer ft nem számít már milliós összegnél se a pár tízezer....


Ha meg kis pénzben akarja valaki akkor felesleges. Az apró pénz.. legalább 200 - 500 ezret bele kell fektetni, de ez is apró pénz. Ebből lesz kb 500 -nél 1 - 1.5 millió.

2021. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dajesz1991 válasza:
Sziasztok èn kezdö vagyok mèg a tözsde világban ès nem is akarok annyira belefolyni tervem csak anyi lenne hogy kb 300 400 ezerért veszek kriptovalutákat és hagyom pár évre hátha felmegy ez lehetséges és ha igen melyik oldal alkalmas erre ?
2021. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@ 7. : kripto valutát lámpással sem fogsz találni. Ha valaki ilyet kínál számodra eladásra, kezdj el nagyon gyorsan futni onnan.

Ugyanolyan eset, mint pár éve valaki egy 54.000 Ft-os bankjeggyel próbált fizetni, és sikerült is, a visszajárót is megkapta.


Csak deviza formájában léteznek ezek a virtuális pénznemek. Imigyen is csak addig, amíg az egyes országok parlamentjei be nem tiltják használatukat a fizetési forgalomban. Az USA-ban már küszöbön áll, hogy büntetőjogi kategóriává teszik virtuális pénzzel való kereskedést, áruk, szolgáltatások ellenértékének kiegyenlítését. Aztán szép sorban a többi állam is így tesz. Nem véletlen, hogy jelenleg egy közép-amerikai lepusztult diktatúrában tette hivatalos fizetőeszközzé a Bitcoint az ottani állam.


Azt ugye te is tudod már, hogy a virtuális pénzek a bűnözés melegágyai. A bűnt pedig te is üldözni akarod, nem pártolni. Gondolom.

2022. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!