Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szerencsejáték elemzők, és...

A szerencsejáték elemzők, és kombinációkat gyártók megszállottak?

Figyelt kérdés

Több blogot is olvastam, leginkább a Puttó nevű játékról, amit több blogger is matematikailag elemez, és kombinációkat gyártanak rá, amivel biztosan nyersz. Igen ám, de nem mindegy mennyit, kíváncsiságból az egyik oldalon lévő kombinációkat felírtam (15 féle), majd 10 sorsoláson keresztül követtem. Ha megjátszottam volna, akkor 60ezret költök, és 7800-at nyerek, ugyanis ennyi jött be...


Miért gondolják az emberek, hogy egy random számgenerátorral sorsolt számsorban van bármilyen összefüggés? Nonszensz.


Elsőre még amúgy értelmesnek, meg logikusnak is tűnik. De ha élesben kipróbálod/szimulálod akkor látszik, hogy teljesen agyament ötlet az egész... Elköltesz több tízezret, és még akkor is szerencsejáték marad.


Ez pl:

[link]



2021. jan. 12. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább tudományookba kelett volna felteni
2021. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmiket kellene tanulnod:


[link]


[link]


[link]


Annyit azért ide írok, hogy ha a véletlen jelenségek törvényszerűségeit kísérleti úton akarod megfigyelni, akkor ahhoz nem 10 kísérlet kell, hanem annál sokkal több. (Pl. 10000)

2021. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá képlet,csak a szerencse kérdése.

Természetesen tehetsz fel olyan kombinációt ahol biztosan nyersz valamennyi összeget, de akkor többet költesz rá mint amennyit nyersz.

Úgy van kitalálva hogy csak a szervező nyer rajta illetve nagyon kevés rendkivül szerencsés ember

2021. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy haverommal mi is kipróbàltuk a puttót, amikor még 150 ft. volt. Ugyan azt a 8 szàmot jàtszottuk meg 200 egymàs utàni sorsolàson. Pontosan a felét nyertük vissza a feltett összegnek. De mi van ha bejön?
2021. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es, nem is azt mondom, hogy baj ha az ember néha játszik egy kicsit, az izgalom, hátha nyer.


Na de ez is amit írtál, az ilyen matematikai elemzők is ilyen 100-150 szelvényes fogadásokat írnak, az most 30-45000 HUF. És semmivel sem nagyobb az esély nyerni, mintha csak random jelölne.


Van egy app, Lottótrainer a neve, magyar fejlesztés, kipróbáltam (lehet benne lottózni, de pénz nélkül, ahány szelvényt és ahány kombinációt csak akarsz)


Puttóra kalkuláltam benne 15000(!!) variációt, abban lett 1-200ezer nyereség. De előtted van, hogy 18000 variáció kitöltése hány évet venne amúgy igénybe, és, hogy 4,5 millió forint lenne 😄 Az ilyen 5-600 db-os variációk is kb a felét "nyerik" vissza a befektetett összegnek.


Ha annyira egyszerűek ezek, akkor miért nem milliomos minden matematikus?😄

2021. jan. 14. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
A puttó a legrosszabb! Én ma 15000-et költöttem el rá, gondoltam megtolom nagyobb téten, hátha beüt egy nagyobb nyeremény. 10 sorsoláson keresztül adtam fel, nulla forintot nyertem. Ennyi pénzből szinte bármelyik szerencsejátékon nyertem volna legalább vagy 2000 forintot, de puttón lehetetlen! Egy csalás az egész játék úgy, ahogy van. Én innentől kezdve befejeztem a puttóval, meg a szerencsejátékokkal! Egy lehúzás az egész úgy, ahogy van. Nem lehet benne nyerni, aki azt mondja nyert HAZUDIK! Beépített ember, de valójában sohasem nyernek, az ötöst, hatost sem viszi el sohasem sem senki, ezt csak úgy beregélik, mi meg bekajáljuk.
2021. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 2x volt 7+1 találat, de nem lettem így se plusszos😅
2022. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!