Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix kombinációs fogadásban...

Tippmix kombinációs fogadásban a pl: Heinz57, Lucky31 és hasonlóknak mi az értelme?

Figyelt kérdés

Mik ezek a pl.: Lucky31 (x31) meg hasonlók? Mi az értelme? Hogyan éri meg ez meg nekik?


Ha pl.: van 6 meccsem amikből 4-ben nem vagyok biztos akkor miért választanék 2/6 -os kombinációt ami nagyon leviszi az ods-ot miközben ott van a pl.: Heinz57 (x57) ami szerint elég elérnem "két választott kimenetel" -t és nem viszi le közel sem annyira az odds-t mint a 2/6 -os kombináció és mind a kettővel képes vagyok mondjuk 1000Ft -ot fogadni


+Annyit tudok hogy pl.: 5 meccsből 5/3 -as kombinációval elveszíthetek 2 mecset és van nyereményem DE ha elvesztem őket akkor annak a 2 meccsnek az odds -a levonódik a nyereményemből (tudom magától értetődő kellene hogy legyen de sehol sem találok rá utalást)?



2018. júl. 11. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a trixit meg a patentet ismerem.

Ha nem jön minden meccs, akkor is jön vissza pénzed, kárenyhítésnek.

De ez mindig kevesebb, mint az alaptét.

A trixinél 4*, a patentnél 7* alaptétet kell fizetned, ha nem jönnek be a tippek, mindenhogyan negatívban leszel.

2018. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!