Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkára jelentkezem...

Diákmunkára jelentkezem önéletrajzzal, akkor annak, hogy kell kinéznie? Miket írjak bele?

Figyelt kérdés

van önéletrajzom, de azt tovább tanulásra írtam, abban van olyan, hogy cél: .... ; de ide mit írjak egy diákmunkához?

valaki segíthetne, sosem dolgoztam még diákmunkán.


2010. aug. 14. 23:50
 1/4 StephanieXx ***** válasza:

Lehet ugyan olyan is.

Tanulmányok,személyes kompetenciák,Érdeklődési kör,és beleírtam versenyeket is.

2010. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hova jelentkezel munkára?


mert ha pl tesco pénztár,akkor tökmind1,ahhoz csak azért kell,h meglegyenek az adataid...

de ha pl hostesskedni,akkor egy normális fénykép,meg bármi munkatapasztalat azért legyen benne

2010. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
recepciós munka, EOS-nál. Nem dolgoztam még, kamuzni meg szerintem nem korrekt
2010. aug. 15. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:

kerüljön bele mindenképp hogy milyen suliba jársz,meg hogy mi leszel ha nagy leszel


meg motivációs levélben,hogy te egy nagyon kommunikativ emberke vagy,aki jól kijön az emberekkel,idegen nyelv ismerete is előny,ha nics nyelvvizsgád,attol beleirhatod,hogy alap szinten beszélgetsz

2010. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!