Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha beadom egy diákmunkára az...

Ha beadom egy diákmunkára az önéletrajzom, akkor általában mennyi idő után keresnek meg, ha megkeresnek?

Figyelt kérdés
én az összes létező munkára, amit el tudnék végezni, adtam be önéletrajzot, és sehonnan sem kerestek meg. Mi számít nekik vajon a kiválasztásnál? :S
2011. júl. 6. 13:52
 1/2 anonim válasza:
nem is fognak megkeresni. pont forditva neked kell őket keresni, bemenni személyesen vagy hivni őket, hogy van-e aktuális munka.
2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem már 1éve bent van és ha bemegyek személyesen, vagy felhívom őket akkor mindig azt mondják ; most nincs semmi munka ha esetleg lesz majd értesítünk...Úgyhogy elég furán működnek itt a dolgok ..
2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!