Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kikapcsolhatják az áramomat?

Kikapcsolhatják az áramomat?

Figyelt kérdés
Január 13-án diktáltam be a villanyóra állásomat december 10-január 13-i időszakra. 14-én ki is állította az NKM az áram számlámat, melynek január 28-a határideje. Sajnos nem tudom kifizetni a határidőig, mert rengeteg más kiadásom van.. soha nem fordult még elő ilyen velem. Kérezném, hogy ha 28-ig nem fizetem ki, akkor azonnal kikapcsolják az áramomat vagy hogy működik ez?

2021. jan. 17. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem azonnal fogjak kikapcsolni, elobb felszolitanak hogy fizess (tobbszor is), es ha vegkepp nincs eredmenye, akkor jon a kikapcsolas. A helyedben holnap reggel a szolgaltato telefonos ugyfelszolgalataval kezdenem a napot, es haladekot vagy meg inkabb reszletfizetest kernek.
2021. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, eleve kikapcsolási moratórium van és törvény is enged neked 3 hó elmaradást. Persze, jól teszed, ha jelzed szolgáltató felé, hogy nem tudod rendezni és megbeszélitek a továbbiakat.
2021. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
ELMŰ egy nap késedelem esetén is kikapcsol bármit. De ha egy napig nincs áramod, az ő hibájukból lofaszt nem kárpótolnak.
2021. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az NKM-ről van szó (Január 1-től MVM Next)

Kikapcsolási moratórium van?

2021. jan. 17. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ohh, bocs, csak a fő kérdést néztem.
2021. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmü sem kapcsolhat ki 60 napnál rövidebb elmaradás esetén
2021. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit tehet és mit tesz, nem ugyan az.
2021. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolja ki
2021. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, január 8-ig volt kikapcsolási moratórium. Rosszul tudtam.

De ne aggódj, nem fogják azonnal kikapcsolni.

2021. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!