Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felvenni a kapcsol...

Hogy tudnám felvenni a kapcsolatot a Telekom Online ügyintézéssel, ha olyan számlát kaptam, amit nem tudom mire kell befizetnem?

Figyelt kérdés

Felhívtam a Telekom ügyfélszolgálatot, de egy elektronikus hang jelentkezett, azt mondta, hogy a járvány miatt sokkal többet kell várni, lassabb az ügyintézés, ezért inkább online intézzem az ügyeimet.


Sikeresen beléptem az email címemmel, de az online ügyfélfogadásnál nem találok olyan lehetőséget, ahol érdeklődhetnék.

Konkrétan hol tudok üzenetet írni az Telekom Online Ügyfélszolgálatnak, hogy érdeklődhessek a számláról, illetve még egyéb kérdéseim is lennének.


2021. jan. 19. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne hagyd magad átvezetni az online-ra! Nem véletlenül nem találod, iszonyatosan hiányos az Online Ügyintézés szolgáltatás-térképe.


Telefonon intézd, és hiába erőlteti Vanda, menj mindig abba az irányba, hogy ügyintézővel tudj beszélni. Tény és való, várni kell majd, ez nem hazuság a részükről, de ilyennel, ami pénzügyi dolog, telefonon keresd őket.

2021. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd csak őket, az egy sablon szöveg, hogy sok a várakozás. Utána meghallgatod a menüt és kiválasztod, ahol tájékoztatást tudsz kapni. Én mindig telefonon hívom őket és pár percnél nem szokott több lenni a várakozási idő. Gyorsan ügyintézőhöz kapcsolnak és nekem eddig mindenben tudtak segíteni.
2021. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vandának annyit mondj, hogy számla reklamáció. Nem fog kötözködni, élő emberhez kapcsol.
2021. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 19. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2021. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kedves fiatalember vette fel, sajnos végül át kellett kapcsolnia egy kollégájához, aki meg nem vette fel, pedig percekig csörgött.
2021. jan. 20. 13:32
 7/7 A kérdező kommentje:
De már úgyis tudjuk, hogy mire kell befizetni a számlát, szóval mindegy.
2021. jan. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!