Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vincotechben(Bicske) hogyan...

Vincotechben(Bicske) hogyan vannak a szünetek?Lehet még munka közben fülesen hallgatni akármit?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

voltam gyárlátogatáson.

az üzemben hangosan szólt a zene, amit központilag műkődtetnek ,ami keveredett a gépek zajával, hogy alig lehetett érteni, mit mond az az ember, aki körbevezetett minket.

előtte azt mondták, hogy nem lesz zaj, csak minimális...

rákérdeztem erre utána,de nem kaptam érdemi választ, tehát jó eséllyel ez az általános.

2023. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ránéztem most milyen lehetőség van ott. Hogyan működik ez a 12 óra? Pl 2 hétig nappal-2 hétig éjszaka A hét- B hét szerint, vagy ilyen nappal..másnap éjjelre megyek 3-at pl, aztán megint nappal féle?
2023. aug. 16. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyamatos műszak van, 3 nap meló 3 nap pihenő, de ez is el van csúsztatva. Az azonos műszakban dolgozók sem egyszerre végeznek

Gondolom,h a váltás zökkenőmentesebb legyen és így akár túlórával elcserélhetőek ezek az eltolt idősávok a kollegákkal, így mondjuk kijöhet úgy hogy nem 3 napot pihensz, hanem többet, cserébe tovább maradsz.

Elég bonyolult, nem is értettem teljesen.

A szünet összesen 60 perc.

Viszont lesz bővítés, mert növekszik a termelés. Építenek még egy csarnokot tehát most még ide van zsúfolva minden. Úgy néztem nincsenek túlhajtva a dolgozók, nagyon tiszta a terület, az állomások nagyon kényelmes székekkel vannak, aki ül, de van álló meló is.

ukránok itt is vannak , ukrán nyelvű munkautasításokat is láttam.

2023. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen az infókat🙂
2023. aug. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!