Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért szeretik annyira jobban...

Miért szeretik annyira jobban a MetaTrader 4-et, mint az 5-öt?

Figyelt kérdés
Jobb a 4 forexhez, vagy mi ennek az oka?

2021. jan. 31. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Konzervatív gondolkodásúak nehezen váltanak. Ragaszkodnak a jól megszokott dolgaikhoz, még akkor is, ha az rosszabb, mint az újabbak.
2021. febr. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Már rég használtam, de nekem úgy rémlik, hogy míg a 4 -ben ha feladtál egy sell-t aztán egy buy-t az két külön order volt, az 5-ben meg összegezte őket és nekem emiatt nem tetszett az 5. Meg az MQL4-et isemertem, nem akartam már megtanulni az MQL5-öt.
2021. febr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az MT5-ben is két külön order. Lényegi különbség nincs a kettő között, viszont az MT4 napjai meg vannak számlálva.
2021. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

@3


rosszul értettem? ez az mql5.com-on van:

Positions...... For each account, for every financial instrument, there can be only one position. For each symbol, at any given time, there can be only one open position - long or short.


bár nekem már mindegy, akárhogy is van, elég kicsi az esély hogy még írok robotot, túl rég voltam benne.

2021. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1, Az MT4-re írt kiegészítők nem működnek MT5 alatt és fordítva, mert különböző a programnyelvük. MT4 - MQL4, MT5 - MQL5-öt használ. Újra kell írni mindent, ha MT5 alatt akarod használni a korábbbi cuccaidat.

2, Elcseszett a készletkezelés, és a pozíciók kezelése, sok brókernél nincs hedge, stb... Ezek bróker oldali beállítási kérdések, de agyonvágják a korábban megszokott kereskedési stílust, módszert.

2021. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!