Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Dogecoin-ról?

Mit gondoltok a Dogecoin-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban lettem figyelmes erre a kripto devizára. Ahogy olvastam 2013-as és az egészet viccnek szánták, viszont most nagyon bepörgött a redditezők körében és most ez elmúlt napokban nagyon sokat nőt. Sokan az 1 dolláros célt lebegtetik maguk előtt, viszont a 127 billió fellelhető Dogecoinból már 113 billiót kibányásztak. Vannak akik azt állítják, hogy ez be fog zuhanni, a nagyon optimisták szerint szárnyalni fog. Szerintetek elfogják érni az 1 dollárt (vagy legalább csinálnak még egy nagyobb növekedést) vagy be fog zuhanni nagyon? És mi történik ha az utolsó coint is kibányásszák?

2021. febr. 1. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Na bazz, amióta ezt leírtam, megduplázódott mégegyszer. Mostmár persze én is irigységgel figyelem, fújj fújj Dogecoin :) 68 cent...

Intő példa mindenkinek, aki azt hiszi hogy tudja a tutit.

2021. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Poénból vettem 800 darabot. Arányában eddig életem legjobb befektetése volt, beleszámítva az összes kriptot, részvényt, akármit, amivel eddig kereskedtem. Mivel minimális osszegért vettem, így nem lettem tőle milliomos sem, de arányában a befektetett összeghez képest ijesztő hogy a legnagyobb hozama egy cuki kutyás játékpénznek volt eddig a portfóliómban.
2021. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Utólag visszaolvasva eldől kinek volt jó szeme erre. Remélem legalább egy páran innen meggazdagodtak. 0.62 dollárért adtam el 3 napja és a pénz amit rajta nyertem egy részét normális projektekbe fektetem (120,000 usd) a másik részéből (105,000 usd) veszek egy házat vidéken.

Én magam sem gondoltam volna, hogy felmegy, bánom, hogy nem tartottam, mert pár tízezerrel gazdagabb lennék ha ma adtam volna el, dehát hibáiból tanul az ember.

2021. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok 23-as :) szep munka. Sajnos nekem a risk reward profilomba nem fert bele a doge, en mas coinokkal a hosszabb uton megyek utanad, de egyszer csak odarek. Elvezd az eleted, ritka akinek ennyire jol osszejon
2021. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem fogom fel most sem...egy gyarban dolgoztam eddig...
2021. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Riszpekt! Ez a szép a kriptóban. Nem számít, hogy ki vagy, és hány diplomád van.

Mikor vetted a dogecoinodat? Gondolom te még jócskán 1 cent alatti szinten szálltál be.

2021. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
novemberben, 0.002usd-ért darabját
2021. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!