Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elon Musk bitcoint vesz?

Elon Musk bitcoint vesz?

Figyelt kérdés
Nemreg lattam hogy elon papanak a twitteren irja h bitcoin, Chamath Palihapitiya is azt mondja hogy a hatar a csillagos eg ( ami az arat illeti ) mit gondoltok ezek az okos emberek miert foglalkoznak vele?

2021. febr. 1. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért ne tenné?

Vesz százmillióért bitcoint, ha nyer rajta tök jó, ha bukik kit érdekel, ez neki csak játékpénz.

2021. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A twitteren csak trollkodik.


de amúgy régen volt egy összeesküvés elmélet, hogy valójában Elon találta fel a BTC-t, és neki van a legtöbb is belőle. Nem tudom, hogy ezt már cáfolták e, mert annyira nem követem a kriptot (Musk minden esetre cáfolta: [link] , de elég jól összeszedett pletyka volt :)

2021. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha láttad, akkor be is tudod linkelni, ugye? Kétlem, hogy láttad, ezért be se tudod linkelni.
2021. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mit kene linkelni? Elon bacsi twitterjet nem talalod vagy Chamath-rol nem talalsz cnbc-s youtube videokat?
2021. febr. 1. 16:44
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogom keresgélni azt, amit te állítasz. Nem említette a bitcoint.
2021. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Gondold csak el, hogy te vagy a világ leggazdagabb embere, és ekkora befolyásod van a piacra, mint Elon bácsinak.

Mit csinálnál?

Veszel 1000 Btc-t. Kiírod twiterre, hogy #bitcoin. Megvárod még felmegy az árfolyam, aztán eladod. A jelen esetben 6M dollárral emelkedett volna a vagyonod :D

Elon teljes vagyonából majdnem 1M Btc-t tudna venni. Szerinted mekkorát lehetne ennyiből kaszálni? :D

Azt hiszem ez megadta a kérdésedre a választ :)

Elon jövedelmének jelentős része a befektetésekből származik, nem a Tesla-ból meg a SpaceX-ből.


#5 Egyáltalán nincs igazad. Kiírta a bitcoint a twitterre, és az árfolyam 6000$-ral megemelkedett. (Majd utána vissza is esett)


Meg egyébként ezt már egyszer a DOGE-val is megcsinálta.

2021. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye hogy nem vesz nem szoktak ezek kihagyni lehetőségeket. eleve szerintem most direkt hullámoztatják
2021. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

#6 vagyok.

Elon bácsi pár perce megint kiírta twiterre a Dogecoint. :)

Vajon mi fog történni?

Jelenleg 1 Doge = 17,32 Ft; 0,04866105 euró; 0,05850503$

2021. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kutya fáját
2021. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

#8 vagyok.

A Doge percek alatt 60%-at emelkedett! :D


(Viszont amit a 8. válaszban írtam értékeket, az nem valami jó.)


Mindenesetre aki beszállt, az jól is szállt ki. :D

2021. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!