Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy telenornál...

Miért van az hogy telenornál az xs+ csomagomba 100 perc helyett csak 20 perc lebeszélhetőséget kaptam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kötöttem kb 5 napja ezt a csomagot a telenor áls. Xs+ 3990 100perc lebeszélhetőség 3G net. Viszont csak 20 percet tudtam lebeszélni. Miért? Ilyenkor mi a teendő?
2021. febr. 2. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
*Telenornál
2021. febr. 2. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mi a teendő?"


Fel kell hívni az Telenor ügyfélszolgálatát, ami ráadásul saját hálózatból ingyenes: 1220

2021. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen felhívtam, mert utána láttam, hogy ingyenes. Csak már félek hívni ilyen ügyfélszolgálatokat mert ma például 37 percet csörgettem egy időpontért. Borzalmas. Szerencsére ez a 1220 szám kettőt csörgött és fel is vették.
2021. febr. 2. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
És mit mondtak?
2021. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy amiért január 26-án kötöttem a szerződést ezért kaptam csak 20 percet. A holnapi nap folyamán fog újulni a csomag és akkor már teljesen megkapom a 100 percet, mert teljes hónap lesz. Tehát amiért január 26-án kötöttem meg a szerződést, hónap végén ezért nem jár a 100 perc, de ugyan úgy a 3990 forintot ki kellett fizetnem.
2021. febr. 2. 19:12
 6/6 anonim válasza:
persze, hogy ki kell. ez amolyan előleg, a 4. hónap után visszakapod, tehat ha nem lesz 100 percet meghaladó forgalmazásod vagy nem lesz mobilvásárláspd kapsz egy 0ft-os számlát.
2021. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!