Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenoros korlátlan internet...

Telenoros korlátlan internet mennyire gyors? Legolcsóbb 5500 ft 50 perc lebeszélhetőséggel és belföldön teljesen korlátlan internettel.

Figyelt kérdés

Korábban volt vodafoneos mobilnetem, de az se nem volt korlátlan, se nem volt gyors.

Ha esetleg valakinek van tapasztalata és leírná...


2018. máj. 14. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyors, viszont itt Mosonmagyaróvár környékén gyakran nincs net. Máshol nem tudom mi a helyzet.
2018. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél éve nem volt bekapcsolva a telefonomon a wifi, mindenhol a mobilnetet használom, mióta átmentem a Telenorhoz ebbe a csomagba. Pillanatok alatt indul bármi, a metrón fullHD-ben nézem a YouTube-ot, 25-30 gigát elhasználok egy hónapban. (Nem vagyok Telenor-ügynök:D Korábban már voltam náluk és akkor hulladék volt az egész cég, mióta újra átmentem hozzájuk, nem volt problémám.)
2018. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!