Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bit és alt coinokkal való...

MuSky kérdése:

Bit és alt coinokkal való kereskedésben pár tanács?

Figyelt kérdés
Totál kezdőként lenne pár kérdésem, a legjobb talán privátban lenne emiatt.

2021. febr. 6. 17:03
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
2021 kigróan jó lesz a coinok szempontjából. Bitcoin meg főleg. Sose akkor vegyél mikor rallyzik, várd meg a visszaesést de ha vétel után esik is, ne add el hanem várj! Nincs egy hónapja hogy kezdtem, beleestem én is, vétel után ca. 25% minuszba mentem most ennyi pluszban vagyok mert tartottam. Bitcoinom és Ethereumom van. Bitcoin csak eztán indul meg igazán.... Az Ether szinte együtt mozog a Bitcoinnal. De sose egy napon vagy egy héten várd a hatalmas profitot! Ezért hivják befektetésnek. Hosszú táv. A rövid táv spekuláció nem befektetés. A Cardano(ADA) is jó de most épp rallyzik, várd meg mig visszaesik. Az intézményi befektetők most fognak csak beszállni igazán a piacba. A coinok a jövő.
2021. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És ti hol tartjátok a coinokat? Van fizikai pénztárcátok? Mert én egyelőre 100k-ért tervezek venni hosszú távra, az se érdekel, ha csak 3 év múlva veszem ki. Ilyen hosszú ideig rizikós online tartani?
2021. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb megoldás ha csinálsz egy papír tárcát, kinyomtatod és kész. Monjuk lehet érdemes beruházni egy ledgerre is, 21 ezer forint körül van a nano s széria.
2021. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ledgerem van, de kis osszeget nem felek tozsden tartani se.


2017 ota van a bittrexen 1 etherem, szepen ugyesen szunnyadozik es varja hogy megszabaduljak tole

2021. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Azóta vettem BTC-t és ETH-t. Valszeg minden hónapban teszek majd beléjük még ha lesz fölös pénzem és éppen nem rallyznak.


Ezen kívül a cardano és litecoin amiket figyelni fogok és még megfontolom őket.


Egyébként azt jól tudom, hogy 26%-ot kell adózni az esetleges nyereség után amikor majd vissza váltom őket fiat valutába?

Miután önkéntesem bevallottam.

2021. febr. 9. 03:02
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a Litecoin rohadtul alulértékelt, a top10-be már mindegyik szárnyalt egy nagyot kivéve a litecointot. A bitcoin $47 555 a litecoin $171 és a litecoinból csak négyszer annyi van mint a bitcoinból.
2021. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

én ultra hidegen tartom:


net nélkuli gépen hozom létre a walletet, utána kitépem belőle a wincsesztert s lehuzom a wcn. utána még 3szor lehuzom, majd szarok egyet s azt is utána kuldöm.

2021. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Na mennyit nyertél kérdező?
2021. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

főleg altcoinok napi kereskedésével 140 ezret sikerült duplázni, aztán kiszálltam belőle és átváltottam mindent btc-be meg ethereumba hosszú távra


majd pár év múlva rájuk nézek vagy egyszer visszatérek amikor több időm lesz foglalkozni vele

2021. dec. 18. 12:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!