Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak támogatása- 30...

Aktív korúak támogatása- 30 nap közmunka/önkéntes munka nem tudom igazolni mi a teendő?

Figyelt kérdés

letelt az 1év, és úgye 30 nap közmünkát vagy önkéntes munkát kellene igazolni ( ki nem közvetitettek)


kérdéseim a következők:


- vissza kell e fizetnem az 1év alatt kapott összeget ( vagy le kell e igazolnom) ?


- Ha elveszik az aktiv koruak ellátását attól még a tb-t igényelhetem hogy fizessék?



2021. febr. 9. 04:58
 1/4 A kérdező kommentje:
( vagy le kell e dolgoznom?)
2021. febr. 9. 04:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell visszafizetni, csak nem kapod tovább.

A TB-t meg kell igényelni, nem kapod automatikusan, csak rászorultsági alapon, ha a családban az egy főre eső jövedelem nem éri az X ft-ot (most fejből nem tudom, mennyi)


De ha tudtál a 30 napról, akkor miért nem csináltad meg és akkor kaphatnád tovább.

2021. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Inkább menj el dolgozni, ne azon agyalj hogy kapd tovább. Amúgy is nevetséges az az összeg. Nem megalázó? Mér nem dolgozol inkább?
2021. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Így is jó sok pénzt buktál már. Ha eddig dolgoztál volna lehetne félre tett pénzed is. Az élet minőséged is jobb lett volna. Ki tart el?
2021. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!