Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy bemutatkozó...

Mennyibe kerül egy bemutatkozó weboldal a cégemnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a cégemnek egy weboldalt készítettni, de nem tudom mennyi a reális ára. Semmi extrát nem szeretnék, bemutatkozás, szolgáltatás leírása (1 A4-es oldal képekkel), galéria, és kapcsolat, egy űrlappal.

2021. febr. 9. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
30-40e max.. attól függ ki csinálja. Persze ettől függetlenül kaphatsz több 100e-es ajánlatot egyedi programozású oldalra.
2021. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Webnodeon megcsinálod magadnak 30kért
2021. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Erre egy ingyenes wordpress template is teljesen megfelel, évi 20 ezer forint kb.
2021. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szeretnéd hogy ügyfelet/vevőt is hozzon az oldal?


Gondolom igen. Akkor ne te "gányold" össze, már bocs!


Egy weboldal nem csak abból áll, hogy összeklikkelgetem és kész.

A webes megjelenés, a marketing eszköze. Van marketing terved? Marketing stratégiád? Tudod hogy fog kinézni az oldalad!? Megtervezted már? Van már logod? Megírtad a szöveget? Hogyan fogod növelni a látogatottságot? Saját fotók lesznek az oldalon vagy csak úgy letöltögetsz valamit.

Szeretnél később közvetlenül értékesíteni az oldalon?


Ha nem találsz kész megoldást, a problémára akkor ki fogja leprogramozni neked? Tárhelyet bérelnél vagy van saját szervered? Esetleg valami felhőszolgáltatást vennél igénybe?


Milyen űrlapot szeretnél? Szerver oldalon vagy kliens oldalon dolgozod fel az űrlapot. Adatkezelési tájékoztatót megírtad? Esetleg ügyvéd látta? Hogy később ne büntessenek meg...


Na ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak, ez amúgy 3 ember munkája.(100 ezer forintért egyedi fejlesztést nem kapsz) Lehet csinálni 30 ezerért honlapot, de az olyan is. Fizesd meg az árát. Ha nem akarsz később szívni, büntetéseket fizetni stb.


A kérdésedre a válasz: min. 250.000 Innen határ a csillagos ég. Egy jó honlap ami már 2 év után jó helyezést ér el Google-ban, rendszeresen frissített, hirdetésekkel együtt kb 1 milla áll meg. És akkor csak egy "sima" weboldalról beszéltünk. Tudom soknak tűnik, de mire eljutsz oda hogy rendben legyen minden és pénzt hozzon neked, a 100ezres is ennyibe fog kerülni. Sok sikert! :)

2021. febr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es: Köszönöm, sokat segítettél, de én úgy gondoltam, hogy valakitől megrendelem az oldalt és elkészíti, nem nagyon szeretnék vele foglalkozni.


A vevők nem hiszem, hogy onnan jönnének, de szeretném a névjegyre és az ajánlatokra ráírni az oldalt, és nem szeretnék szégyenkezni.


Fotókat sajátokat akarok, másképp szerintem nem lesz hiteles, de ha egy szakember azt mondja másképp is jó, meg lehet győzni.


Marketinggel nem akarok foglalkozni, az ügyfélszerzésre vannak bevált módszerek, ez tényleg csak azért kell, hogy legyen, és mutassa a cég komolyságát. Szóval egyszerű valamit akarok, de olyan amit nyugodt szívvel írhatok névjegyre. Milliót biztos nem fizetnék érte, annyi nincs benne. A 250e is meglepett kicsit, de az ha jó a véeredmény akár beleférhet, kíváncsi vagyok hogy mások akik mostanában csináltattak azok szerint reális-e.

2021. febr. 10. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Értem így már mindjárt más. Bocs nem kötekedni akartam.


Csak tényleg gondold végig mit szeretnél :) Ez a szivatós része...


"valakitől megrendelem az oldalt és elkészíti" Oké értem de Mit rendelsz meg tőle? A fejlesztő nem tudja kitalálni hogy te mit szeretnél. "nem hiszem, hogy onnan jönnének" De akár jöhetek onnan is. Nem? Mennyi időt spórolsz azzal hogy már megszűrve jönnek a vevők? Persze nem tudom mit árulsz.


"egyszerű valamit akarok" Na itt a gond. Nincs olyan hogy egyszerű valami.

Csak egy példa: Ha azt mondom neked, rajzolj le valamit nekem, ami nekem biztosan tetszik, akkor gondban lenél mert fogalmad sincs mi tettszik nekem.


Ha viszont Azt mondom rajzold le nekem ezt egy krumplit, akkor nagyából lerajzolod, és krumpli lesz belőle. Mert ezt kértem tőled. Mindenki örül.


Bocs a hülye példáért :D


"mutassa a cég komolyságát."


Ráadásul cégről van szó. Gondold végig mennyi energiát, időt, pénzt fektetsz az új vállalkozásodba. Ne a honlapon spórolj! Azon tudsz spórolni, hogy tudod mit akarsz. Kész lógóval, ötletekkel, szöveggel tudsz spórolni akkor már nem 250 hanem 190. Csak példa.


Ez a te vállalkozásod, a te honlapod mutatja be. A legfontosabb hogy magadat ne hagyd ki belőle :) Sok sikert!

2021. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!