Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy piacképes, trendi...

Ha van egy piacképes, trendi ötletem egy cég számára, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval van egy jó ötletem, egy új termék ötlet, egy adott cég számára. Ilyenkor mi a teendő? Hogyan lehetne ezt elmondani nekik, úgy hogy számomra is kifizetődő legyen?

2021. febr. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ötleteket bárki ki tud találni, de egy ötlet csak úgy önmagában még nem lesz érték.
2021. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. De ha pl beválik nekik, és nagy nyereséget hoz. Akkor..? :)
2021. febr. 12. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha én egy nagy cég lennék és valaki odajönne egy ötlettel és véletlen megcsinálom és bejön, ellopnám és szart se kapna belőle.

Egy ötletnek nincs értéke, nem kapsz érte semmit.

Ha ez véletlen egy jó ötlet és működőképes, akkor ezt el fogják lopni és megcsinálják maguknak.

2021. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Leveztem neked egy szemléletes példán keresztül.


Mondjuk én megkörnyékezem a Tesla-t azzal, hogy a jövő nem az elektromos autóké, hanem a desztillált lóhúgy meghajtásúaké. Na most ők lefejlesztik a desztillált lóhúgy meghajtású autót, valamint kiépítik a világban az infrastruktúrát a gyártásához, forgalmazásához, használatához és ebből rohadt nagy gazdasági megtérülésű üzletet csinálnak. Azon kívül hogy "én adtam az ötletet" nekem mit tettem hozzá ehhez az egészhez? igazából jó formán semmit.

2021. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Wolf gabor marketing bibliajat olvasd el es emglatod miert nem er semmit az otlet.


Amugy meg ha van egy jo otleted miert nem csinalod meg?

Na latod? Ezert nem er semmit az h van egy "jo" otleted

2021. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó ötlet valósítsd meg te. Ez ennyire egyszerű. Kezdj el házalni bankoknál, befektetőknél egy üzleti tervvel aztán ha annyira jó ötlet akkor biztos lesz aki bele tol egy kis pénzt és akkor a profitból te is részesülsz.
2021. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is van jó ötletem.. megcsináltam a prototípust, elhirdettem rá 500e Ft-ot különféle platformokon ..és rájöttem, hogy a kutyának se kell az én termékem.


cigi kell az embereknek meg alkohol.. inkább éhezik és fázik, de ennek a kettőnek minden nap meg kell lennie.

2021. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@20:05


A magyar társadalom nagyobb része nem alkoholista és/vagy dohányos. Rájuk is találj ki valami hasonlóan bugyuta magyarázatot, hogy miért nem keleltt nekik a terméked. :)

2021. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!