Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sikertelen kézbesítés, ügyfél...

Sikertelen kézbesítés, ügyfél kérésére letét, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Küldtem egy meglepetés csomagot az egyik barátomnak, ő nem tud róla, és ezt olvastam amikor a csomagot nyomon követtem.

Sikertelen kézbesítés

ügyfél kérésére letét.

Itt az ügyfél engem jelöl, vagy a címzettet aki nem akarja átvenni a csomagot?



2021. febr. 17. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt otthon valószínűleg, és mikor a futár felhívta, mondta neki, hogy persze, tegye csak le megőrzésre.

Azért, ha egy-két napon belül nem veszi át, jelezz neki, nehogy visszajöjjön. :)

2021. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyit jelent, hogy:

-a kézbesítő egyeztetett vele, hogy a körzeti postájára letétbe helyezi, amit àtvehet 10 munkanapig (ha ez lett megjelölve)

-a kézbesítő nem talált senkit a címhelyen, baszik a szabályokra, nem telefonál, másodszor nem viszi ki, letétbe helyezi.


Ha pár napom belül nem veszik át, tényleg jelezd az ismerősöd felé, különben vissza küldik neked.

2021. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
52%
Sikertelen kézbesítési kisérlet után a futár értesítőt hagy, majd letetbe helyezi a körzeti hk-postán... a címzett az értesítővel besétal, átveszi... ennyi...
2021. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
a postások otthon kapnak céges telefont? vagy mitől annyira elvárás, hogy felhívjon bárkit is? már egy csomó helyen olvasom, hogy a postás baxott felhívni :D
2021. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
A postások nem, az mpl futárok kapnak telefont. Itt csomagról volt szó, az vszeg mpl. :)
2021. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Egyszerűbb nekik az, hogy letétbe helyezik, minden egyeztetés nélkül. Ha netán felhívja, nem veszi el, megy az idő. Azt mondja vigye ki holnap plusz munka.. Szóval fogják és egyszerűen bemondják a leszámolónak, h ügyfél kérésére és ennyi.. a leszámoló meg nem fogja tudni, h valóban ügyfélkérés volt-e.


#5 Aki visz csomagot annál van telefon. Pl nálunk tanya, külterület. Kézbesítő hozza a csomagokat, ugyanaz, aki a levelet és utalványt, ő nem mpl futár..

Még az ablakos dolgozóknak is van céges telefonjuk.

2021. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!