Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehet rájönni, hogy...

Honnan lehet rájönni, hogy mikor kell most eladni a bitcoint?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Érzésre.


Azért az durva, hogy olyanok is bitcoinoznak itt, akiknek fogalmuk sincs. Monjuk nekem mindegy, te pénzed.

2021. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Amikor akarod.

Többségben veszíteni fogsz rajta.

(Spoiler: most sem a pénzügy kategóriában kérdeztél.)

2021. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak akkor veszit rajta az ember, ha kevesebbért adja el, mint vette
2021. febr. 17. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Mínusz a két tranzakciós illeték, a számlakezelési díj, az áramdíj, a gép elavulása (ha számolsz is vele, nem csak adod-veszed), stb.

Vannak azért költségek.

Ja, és vigyázz vele, mert szeretik lopni. Igen, a gépről.

2021. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Haaat, ahogy a profik mondjak, buy high sell low. Szoval majd ha beomlik az arfolyam es osszecsinaltad magad, na majd akkor add el :)

Amugy meg kb ev vegen

2021. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Aramdij:)))). Minek ir

olyan aki keveti a banyaszatot az eladassal??? A szamlakezelesi dijrol mar nem is beszelve, azt se tudod miről van szo.

Gep elavulasa:))

Gépről lopas:)))

Gőzöd sincs az egészről.


A beomlott arfolyamon eladasrol nem is beszelve. Nem bukni akarok vele hanem nyerni...

2021. febr. 17. 21:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja.

Tehát akkor acélidegekkel kibírod a beomlott árfolyamot, és kivárod azt a fél évet, amíg ismét feltápászkodik?

És legalább a névértéket megkapod érte?

Fél év várakozás után, mikor minden nap meredt szemmel bámultad az árfolyamot, és ez éveket vett el az életedből?

Ha pedig a lopáshoz nem értesz, akkor lesz majd meglepetés... amikor a hűlt helyét ütheted majd a gépeden.

Én szóltam...

2021. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Tehát akkor acélidegekkel kibírod a beomlott árfolyamot, és kivárod azt a fél évet, amíg ismét feltápászkodik?"


Dehogy azert vettem hogy kevebb penzem legyen mint volt. Miert kerdezel

hulyesegeket? Fel ev alatt nem fog neked feltapadzkodni nagyon nem ertesz hozza legutobb is 3 ev kellett az ujabb mostani csucshoz.

Beallithato ertesites nem kell azt bamulni.

Hidegen taroltam igy nem tudjak ellopni geprol mert nincsen rajta. Esszel kell csinalni, esszel.

2021. febr. 18. 00:19
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha értesz hozzá, miért kérdezel?

Bár azt nem értem, hogy ha hidegen tárolod, hogyan adod el automatikusan?

Csak szólok: nem biztos, hogy lesz újabb csúcs.


Ha pedig értesz hozzá, akkor miért kell kérdezned, mikor add el?

Senki meg nem mondja, hogy ha lesz csúcs, az mekkora lesz.

2021. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Automatikus eladasrol nem volt szo.

A kérdés nem ilyen részletekről szol hanem olyan reszletrol, amihez nem ertek.

Sokminden mas se biztos nem csak az ujabb csucs nem biztos. Bar az biztos pl. hogy aki kevesebbert adta el mint vette az bukik vele. Ellenben nyerni csak ugy lehet ha az ember kockaztat. Nagyon sokan megmondjak hogy mekkora lesz a csucs a kerdes csak az hogy mi alapján mondjak ezt s ez alapján lehet eldonteni mennyire vegyuk oket komolyan. Aztan vagy igazuk lesz vagy nem.

2021. febr. 18. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!