Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyfélkapun beadott álláskeres...

Ügyfélkapun beadott álláskeresési járadék igénylésre mennyi idő alatt reagálnak?

Figyelt kérdés
Akinek van ezzel tapasztalata megoszthatná velem. Előre is köszönöm!

2021. febr. 19. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de többeknél hónapok szoktak eltelni, mire küldik a pénzt. Az államot nem érdekli az se ha éhenhalsz.
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez remekül hangzik... Köszi a választ.🙂
2021. febr. 19. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az adott járási hivataltól függ (leterheltség, az ott dolgozók "munkakedve"). Hallottam már nagyon lassú ügyintézésről, de ahova én tartoztam (kisváros hivatala), ott nagyon gyorsan intéztek mindent. Pár nap alatt reagáltak, megcsináltuk a papírokat, a kifizetéssel sem húzták az időt.
2021. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég "hátrányos" régióban lakom, szóval akkor gondolom eltarthat egy drabig. Köszi neked is.🙂
2021. febr. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!