Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kriptovalutákat nyomatják...

A kriptovalutákat nyomatják mostanában mindenhol, mennyire működőképes ez a kereskedési forma? Tényleg meg lehet belőle gazdagodni viszonylag rövid idő alatt? Ki lát benne fantáziát?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Meg lehetett belőle gazdagodni igen. Kb. 7 éve vettem 1 bitcoint a szüleim pénzéből, azon az 50 eurón kb. 39000 eurót kerestem azóta.
2021. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Vagyis nem kerestem, mert még mindig megvan, azóta már elég sok pénzt befektettem, illetve szolgáltatást is nyújtok bitcoinért cserébe, szóval van egy bizonyos összeg. Amint eléri az 50 ezer eurót, eladom az összeset.
2021. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként régen még probléma volt a bitcoinok eladása, de most már egyáltalán nem az. Van egy külföldi ismerősöm, aki egy évvel ezelőtt 250 bitcoint adott el egy hét leforgása alatt (kb. 20 ezer volt akkor az értéke euróban).
2021. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Evek ota fektetek bitcoinba, szerintem esdig is meg lehetett gazdagodni es ezután is meg fog lehetni.


Persze ateltem hogy milyen amikor 80 szazalekot esik par het alatt de azt is hogy milyen amikor utolso csucsrol megy 6x-et.


Szerintem csak akkor fektess bele ha nem felsz elbukni a penzed, vagy ha tudod hogy mi az a bitcoin es hogyan is mukodik.

2021. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Na, megjöttek az irigy lepontozók. :D
2021. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem most kezd el eljönni az az idő, hogy aki időben beszált az nagyon szép haszonnal ki tudott szálni, de most hogy már minden boldog-boldogtalan hülye balek bitcoinból akar meggazdagodni, egyre többen fognak bukni rajta.
2021. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mostsokévescsúcson van, aztmondják, leginkább a Teslás fazon üzlete.

Most ne vegyél szerintem, de ez nem tanács!!!

2021. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen válaszolók mint 6 os 2017 ben is ugyanezt ugyanigy mondtak... Itt a pelda https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

Semmi de semmi se valtozott azota se, es 4 ev mulva is ugyanez lesz...


Persze hiaba mondod el valakinek hogy mi a tuti business ha fosik befektetni...

2021. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Ezt gondolom a kristálygömbödből olvastad ki, mi előző..
2021. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kristalygomb ha ertesz hozza... Meg kockázatról se kell beszelni... Olvass rola eleget es te is meglatod.
2021. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!