Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kriptovalutákat nyomatják...

A kriptovalutákat nyomatják mostanában mindenhol, mennyire működőképes ez a kereskedési forma? Tényleg meg lehet belőle gazdagodni viszonylag rövid idő alatt? Ki lát benne fantáziát?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minél többen vásárolnak, illetve minél több helyen fogadják el, annál nagyobb lesz az értéke. Szerintem Tesla bácsi sem véletlenül fektetett bele másfél milliárd dollárt. :)
2021. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem valami netes játéknál kiírta, hogy nyertem 10 BTC-t, ennek már 8-9 éve, a gépem meghalt vírustól, már 2-er formatáltam, 1-er cseréltem, nesze neked BTC volt nincs :)
2021. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 EtherWolves válasza:

Mindenképpen légy körültekinteő ebben a témában de valójában a pénzed bárhol el tudod bukni a kérdés az,hogy mennyit mersz tudatosan el bukni?


A legjobb ha készítesz egy portfóliót magadnak.


QubiTech,Eclipcity Global,cyberchain,USWAP mi ezeket teszteltük és működnek. 25%, 279%,50%, 30%-tól föl fele (passzív jövedelem havonta)

DAISY-t messziről kerüld el! Nyeli a pénzt!

2021. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Marha nagy lehúzás az egész. Ahol bánysászod, átváltásnál vagy vételnél rongyig kopaszítanak, minden féle gond van velük. Szemérmetlenül rabolják ki azokat akik kriptóval foglalkoznak. Csak nagy összegekkel lehet kereskedni. A hardwareigény folyamatosan szürreálisan van növelve. Nem kell hinni senkinek mert a fórumokat, közösségi oldalakat ezzerrel manipulálják különböző érdekek. Az egész pénzes fazonok kezében van, csak itt a lényeg nincs mögötte felelős így pofátlanul kopaszthatnak. Kis összegekkel, kis emberekhez igazítva az egész kripro dolog működésképtelen.
2021. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nem kereskedelmi forma, ez egy deviza.

Csak kicsi, ezért nagyokat ugrál az árfolyama.

Csak erős idehzetűeknek ajánlom.

Ha a forint esésre teszel, azzal kb biztosan nyersz, csak nem látványosan

De 1-2 milliárd esetében azért szép óradíjat hoz.

2021. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!