Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg belépni ebbe...

Mennyire éri meg belépni ebbe az mlm-be MWRLife?

Figyelt kérdés

Elméletileg olcsón vagy akár ingyen is utazhat az ember ,de havonta fizetni kell mondjuk 100 dollárt meg ilyenek.Én csak azért kételkedem mert gondolom ez is beszervezős és valószínű mint más mlm-ben se mindenkinek jön össze az amit megígérnek.

https://www.youtube.com/watch?v=sJgwVggJVgU&feature=youtu.be



2021. febr. 27. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Az MLM legtöbb esetben átverés. Amiket itt leírtál, annak alapján ez is az.
2021. febr. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon megéri. Csak nem neked, hanem annak aki kitalálta.
2021. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, szerintem te valamit félreértettél. A videóban semmit sem "ígértek meg". Felvázoltak egy lehetőséget, de semmilyen garancia nincs arra, hogy épp neked ez működni is fog.

Nem is lehet rá garancia, hiszen ha 100%-ig biztos lenne, hogy mindenki ingyen utazgathat és akár még pénzt is keres vele, akkor nyilván mindenki ezt csinálná. Talán még én is :)


Semmilyen MLM-ben (vagy bármilyen más vállalkozásban) nem lehet ígéretet tenni, hogy tuti-biztos működni fog neked is. Ezt nagyon sokan félreértik.

2021. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Én jó pár éve tanulmányozom az MLM rendszereket, az egyiknek tagja is vagyok.

Van pár szempont, amit csatlakozás előtt nem árt szem előtt tartani:


- olyan céghez érdemes csatlakozni, ami minimum 5-10+ éve a piacon van. Ezzel nagyrészt elkerülhető a piramisjáték és kiforratlan marketing terv.


- csak olyan termékért/szolgáltatásért fizess, amire valóban szükséged van és amit amúgy is megvennél valahonnan máshonnan hasonló áron.


- keress olyan embereket, akik már régebb óta tagjai a rendszernek és ismerd meg őket alaposan. Nyugodtan turkálj a zsebükben. Ha nincs titkolnivalójuk, akkor készségesen megmutatnak mindent, hiszen nekik ez a legjobb reklám.


- csak olyasmiért fizess, amiért kapsz is cserébe valami kézzel foghatót. A tagsági díj jellemzően nem ilyen dolog. (Az MLM és a piramisjáték között az a legfőbb különbség, hogy míg az MLM-ben az eladott termék/szolgáltatás árából osztják szét a jutalékot, addig a piramisjátékban főleg az új tagok befizetéseiből)


Ha ezek bármelyike nem teljesül, akkor tovább kell állni.

2021. febr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

kituggya kollégával már máskor is sikerült értelmes véleményütköztetésbe kezdenem, szóval most is leírnám az ellenvéleményeimet.


"Semmilyen MLM-ben (vagy bármilyen más vállalkozásban) nem lehet ígéretet tenni, hogy tuti-biztos működni fog neked is. Ezt nagyon sokan félreértik."


Ez így igaz, de sokszor erről első sorban nem a kivülálló emberek tehetnek akik bele kezdenek, hanem az etikátlan manipulatív szélhámos ügynökök, akik pont azt sugallják a beszervezni kívántnak hogy ez a tuti biznisz amivel csak nyerni lehet. (nyilván nem)


"csak olyan termékért/szolgáltatásért fizess, amire valóban szükséged van és amit amúgy is megvennél valahonnan máshonnan hasonló áron."


Szerintem ez az esetek 99,9%-ában nem valósul meg.

Legtöbbször csak azért veszik meg a sokszor drágább és nagyon sok esetben egyáltalán nem feltétlen jobb minőségűbb termékeket, mert az üzleti modell által erre vannak presszionálva.


pl. megveszik az MLM-cégtől a 3000Ft-os liter árú mosogatószert, mert azzal hülyítik őket, hogy ez mennyivel jobb mint a bolti, mert egy borsónyi szerrel elmossák az egész családra való három fogásos terítéket. (hát hogyne) Miközben kb ugyan azt a minőséget és mennyiséget megkapnák a boltba 900Ft-os liter áron. De ez csak egy példa volt a sok közül.

2021. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

#5

Bocs, ha már beszéltünk erről, kicsit nehezen tudom megkülönböztetni a vitapartnereket itt a GYK-n. Nagyrészt csak az értékelésére lehet hagyatkozni.


"de sokszor erről első sorban nem a kivülálló emberek tehetnek"


Én úgy látom, hogy mind a két oldal ludas a dologban. Nyilván sok etikátlan "ügynök" úgy próbál fogalmazni, hogy minél nagyobb hatást érjen el. Mások a tapasztalat hiánya miatt fogalmaznak félreérthetően. És ugye ott van a "hallgatóság", aki valamit hallani fog az egészből a saját szűrőjén keresztül. Nagyon jó példa erre az itteni kérdező is, aki ígéreteket hallott a videóban.


Érdemes lenne végezni egy kísérletet: Mondjuk meghívlak téged, vagy a kérdezőt egy kávéra és felvázolom neked, hogy milyen jó biznisz lenne neked nyitni egy pékséget. (tegyük fel és búzával kereskedek, nekem hasznom származik abból, ha neked jól megy a pékség. Esetleg még az infrastruktúrát is biztosítom a pékséghez.)

Ha be akarnálak csapni és azt mondanám neked, hogy tuti-biztos nyereséges lesz a pékséged, nincs benne kockázat, akkor vajon elhinnéd nekem?


A különbség csak annyi, hogy egy pékségnek mindenki érti nagyjából a működését, az MLM-nek viszont csak alig.

(Még azt is meg merném kockáztatni, hogy 1000 pékségből 1 maradna nyereséges, még akkor is, ha nem lennének egymás konkurenciái)

2021. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

"A különbség csak annyi, hogy egy pékségnek mindenki érti nagyjából a működését, az MLM-nek viszont csak alig."


Az átalg földi halandó max annyira érti a pékség működését hogy a pék meggyúrja, megsütik elkészül a termék, megveszi a mintabolt és lesz pénz.

ugyan úgy foggalma sincs a mélyebb háttérben zajló gazdasági folyamatokról.

2021. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szezonon kívüli árakat hasonlítja össze a főszezon árával, mily meglepő egy nyári üdülőparadicsomba télen olcsóbban tudsz menni. Ez nagyon arra hajaz, mint amikor síparadicsomba lehetett 50%-os kedvezménnyel utazni nyáron, sajna hó az persze nincsen +15 fokban :)


A durván 30e-es havidíj is mókás, évi majdnem 400eFt, de cserében idényen kívül mehetsz olcsón nyaralni, WTF!

Izgalmas síelés hó nélkül, napozás esőben és hóban...

2021. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a linken megtalálod az összes helyet, amit kínálnak és az áraikat is, JAH HAHAHAHA EGYIKET SEM ADTÁK MEG :)


[link]

2021. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez sme jelent neked semmit:

[link]


Esetleg a pirossal jelölt főhadiszállása a cégnek, a régi BOTANOO központ :), söröző és cégtemető:

[link]

2021. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!