Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hu2021.ru webshop megbízható...

A hu2021.ru webshop megbízható, vagy valamilyen kamu áruház?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én ezt az oldalt meg se merem nyitni...
2021. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jam ár az oldal url címe is gyanút kelt.

Ez egy tipikus olyan oldal, ahonnan ha van egy kis eszed nem rendelsz. :D

2021. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se merek rákattintani :D
2021. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az URL volt először gyanús, aztán nem mertem megkockáztatni.
2021. febr. 28. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy előttem is mondták már az webcím is gyanús, én nem vennék innen semmit se
2021. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem az email címre amit elérhetőségnek megadta. "email@customercarefor.com"


Csomó angol nyelvű bejegyzést találtam, ahol arról írnak hogy más "@customercarefor.com"-os emailcím mögött csaló vagy megbízhatatlan boltok ügyfélszolgálati elérhetősége van.


[link]

[link]

[link]

[link]


Az utolsó linken a legjobb a felhasználói beszámolók, akik ilyen "Customercarefor.com" címmel összefüggésbe hozható webshopokról rendelt.


aksis fúrót rendelt, egy sálat küldtek helyette

6 pár papucsot rendelt, küldtek helyette egy pár zoknit

futópadot rendelt, hamis burberry sálat kapott helyette

Nike cipőt rendelt, 3 pár hamis gucci zoknit küldtek helyette


Ez kb egy világ méretű átverés.

2021. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Opium1000 válasza:
100%

Köszi, köszi, köszi hogy írtatok erről a szemét oldalról... már már majdnem elcsábultam. Aztán hogy van időm, minek kapkodjak előbb rá keresek itt...

És igen van ezekről is infótok!! Jobbak vagytok mint a Google!!!

Köszi néktek, hogy egy csomó idegeskedéstől szbadítottatok meg!

2021. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Átverés! Saját termékemet látom az oldalukon, azokkal a fotókkal, amit én készítettem, mert egy pár éve árultam egy magyar oldalon. A legszebb, hogy nyolc pozitív vélemény van hozzá csatolva, hogy épségben, és időben megérkezett a termék, ami tulajdonképpen a vitrinemben áll még most is! (Nem én hirdetem, visszaélnek lopott fotókkal, hirdetésekkel!
2021. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pannimami válasza:
100%
Kamu oldal, de ha valaki mégis belefutott, viszont paypallal fizetett, akkor nyugodtan lehet reklamálni, visszautalják a kifizetést.
2021. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Rákerestem a neten egy általam épített cuccra, aminek elég egyedi nevet adtam: Fushiba 80

Ezen az oldalon eladásra láttam meghirdetve, holott egy magánmúzeumnak adtam át. Még a képeket is az én bejegyzésemből lopták ki.

Nézem az oldal kommentelőit. Dicséret dicséret hátán! Megpróbáltam néhány "Ms ???"-t megkeresni. Nincs link a néven!

Ez biztos kamu, talán még káros, adathalász oldal!!!!

2021. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!