Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam mert...

Rosszul érzem magam mert asztalos szakmából burkolónak mentem miért?

Figyelt kérdés

9.es vagyok asztalosnak kezdtem de az osztálytársaimmal nem jöttem egy hangban és átmentem burkolónak de olyannak érzem emiatt hogy olyan érzésem van hogy ott hagytam az iskolát mert egy burkoló piszkos,fizikai munkák,térdelés stb.

Egy asztalos pedig melegben precízen dolgozik Ja és tisztán is mit ajánlatok?


2021. márc. 4. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Egy asztalos pedig melegben precízen dolgozik Ja és tisztán is mit ajánlatok?"


Te ezt hol álmodtad? :D Láttál te márt asztalost dolgozni, vagy asztalos üzemet?


A bőröd, a ruhád, hajad meg az összes légzőszerved tele lesz fűrészporral, ha egy nagyobb elemet vagy készterméket kell mozgatni, és a munka jelelgéből adódóan kelleni fog, abba is simán bele tud röccsenni az ember dereka. Szóval ne legyenek illúzióid arról hogy az asztalos szakma annyira leányálom a burkolóhoz képest.

2021. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesféle szakmunkák általában mocskosak és megterhelőek. Tök mindegy, hogy melyiket választod, ha mindkettő érdekel és csak a piszkosságon múlik.
2021. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindkettővel nagyon jól lehet keresni, burkolóként kevésbé leszel "koszos"
2021. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

@16:33


Na képzelem te életedben mennyit burkolhattál. :D

Vakolást, meg vésést, meg még életedben nem láttál még messziről sem. :D

2021. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!